Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Dedek Vypalovačky a vypalovací média CD a DVD

Učebnice/Odborná literatura

Jan Dedek Vypalovačky a vypalovací média CD a DVD

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozšiřující se zábavní a softwarový průmysl s rostoucími kapacitními a rychlostními nároky na úložná média odzvonil na začátku 21. století disketám a nastoupila éra nová: technologie optických disků a mechanik. Díky nosičům typu CD a DVD je uživatelům dopřáno sledovat filmy a poslouchat hudbu na vlastním počítači, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7963

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Dedek Vypalovačky a vypalovací média CD a DVD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 201 Kč

Jak se vyznat v tolika typech vypalovacích mechanik a podporovaných či nepodporovaných formátů CD a DVD? Jaká vypalovačka bude nejlepší? Jak zajistit, že data budou čitelná i za 5 nebo 10 let? Odpovědi přináší tato jedinečná kniha. Popisuje nejen jak fungují a z čeho jsou vypalovačky a vypalovací média složena, ale také, které vypalovačky a média k sobě patří, a poskytuje praktické návody jak je vybírat či otestovat. ... a dál?

Produkt Jan Dedek Vypalovačky a vypalovací média CD a DVD

Jan Dedek Vypalovačky a vypalovací média CD a DVD - parametry

Název produktu: Jan Dedek Vypalovačky a vypalovací média CD a DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 201 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Rozšiřující se zábavní a softwarový průmysl s rostoucími kapacitními a rychlostními nároky na úložná média odzvonil na začátku 21. století disketám a nastoupila éra nová: technologie optických disků a mechanik. Díky nosičům typu CD a DVD je uživatelům dopřáno sledovat filmy a poslouchat hudbu na vlastním počítači, rychle a snadno zálohovat data a vytvářet kopie čehokoli. Používání optických mechanik (tzv. "vypalovaček") a médií (tj. CD a DVD) a investice do jejich pořizování jsou však ze strany uživatelů spojeny s řadou otázek – například:
  • Jak se vyznat v tolika typech vypalovacích mechanik a podporovaných či nepodporovaných formátů CD a DVD?
  • Jaká vypalovačka bude nejlepší investicí pro mé potřeby?
  • Které mechaniky a média jsou obecně kvalitní a která nikoli?
  • Jak zajistit, že vypálená data budou čitelná i za pět nebo deset let?
  • Jak rychlá a spolehlivá je mechanika, kterou již mám? Na tyto a další otázky přináší odpovědi jedinečná publikace, vhodně doplňující ostatní dosud vydané knihy k

problematice vypalování. Popisuje nejen potřebnou teorii, tedy jak jsou vypalovačky a média konstruována či jaké se používají metody zápisu a čtení, ale přináší i odpovědi, které vypalovačky a média jsou za jakých podmínek optimální, podle čeho je vybírat a jaký vypalovací software používat. Podává praktické návody, jak vypalovačku správně zapojit, případně sami otestovat, jak o vypalovačku i média pečovat, co s nestandardními médii, jak tisknout potisky CD a DVD, jak nahrát pro vypalovačku nový firmware, co umožňují nejnovější funkce, které tyto moderní technologie nabízejí a další rady a tipy. Kniha výrazně usnadní orientaci začátečníkům seznamujícím se s problematikou vypalování CD a DVD, ale poskytne množství cenných informací i zkušeným uživatelům a profesionálům, kteří chtějí zaplnit mezery ve svých znalostech.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.