Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Chovanec: Soudní překlad a tlumočení

Učebnice/Odborná literatura

Jan Chovanec: Soudní překlad a tlumočení

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Soudní překlad a tlumočení - Jan Chovanec, Miroslav Bázlík, Teodor Hrehovčík. Tato publikace je určena především zájemcům o získání kvalifikace tzv. soudního tlumočníka a tlumočníkům zapsaným v seznamu, který vede Ministerstvo spravedlnosti České republiky. Jejím cílem je pomoci budoucím překladatelům a tlumočníkům ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Chovanec: Soudní překlad a tlumočení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 421 Kč

Publikace: Soudní překlad a tlumočení - Jan Chovanec;Miroslav Bázlik;Teodor Hrehovčík. Tato publikace je určena především zájemcům o získání kvalifikace tzv. soudního tlumočníka a tlumočníkům zapsaným v seznamu, který vede Ministerstvo spravedlnosti České republiky. Jejím cílem je pomoci budoucím překladatelům a tlumočníkům zorientovat se v jazykovém registru anglického a českého práva především tím, že nabízí možná řešení překladů slovních spojení a kratších textů.Typické výrazy jsou uvedeny paralelně v češtině a » ... a dál?

Produkt Jan Chovanec: Soudní překlad a tlumočení

Jan Chovanec: Soudní překlad a tlumočení - parametry

Název produktu: Jan Chovanec: Soudní překlad a tlumočení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 421 Kč
Maximální cena: 518 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Soudní překlad a tlumočení - Jan Chovanec, Miroslav Bázlík, Teodor Hrehovčík. Tato publikace je určena především zájemcům o získání kvalifikace tzv. soudního tlumočníka a tlumočníkům zapsaným v seznamu, který vede Ministerstvo spravedlnosti České republiky. Jejím cílem je pomoci budoucím překladatelům a tlumočníkům zorientovat se v jazykovém registru anglického a českého práva především tím, že nabízí možná řešení překladů slovních spojení a kratších textů. Typické výrazy jsou uvedeny paralelně v češtině a angličtině a jsou uspořádány podle tematických okruhů. Ve vybraných oblastech publikace upozorňuje i na některé časté chyby, jichž se dopouštějí začínající překladatelé. Jistě zde však naleznou užitečné informace i zkušenější profesionálové a osoby z praxe. V některých případech je zahrnut komentář, který vysvětluje volbu konkrétního překladatelského řešení. I když je tato kniha zaměřena spíše na překlad, tematické uspořádání ocení i tlumočníci – zjednoduší jim přípravu na konkrétní tlumočení. Na jednom místě tak naleznou slovní zásobu, kterou by jinak museli vyhledávat ve více zdrojích. Soudní překlad a tlumočení - Jan Chovanec, Miroslav Bázlík, Teodor Hrehovčík od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Jan Chovanec, Miroslav Bázlik, Teodor Hrehovčík, Vydavatelstvo Wolters Kluwer, Kniha,2011


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.