Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Chmelík: Extremismus

Učebnice/Odborná literatura

Jan Chmelík: Extremismus

Hodnocení: 1x
  • 4

Projevy rasově motivovaných útoků jsou stále agresivnější a veřejnost je vnímá jako vážnou hrozbu. To je podstatná změna ve vnímání extremismu oproti předcházejícím rokům, kdy veřejnost byla k těmto projevům spíše vlažná, lhostejná, a to proto, že nepostihovaly občany a zejména děti v takové míře jako v současné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Jaké má kniha
Extremismus
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Chmelík: Extremismus

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 382 Kč

Publikace: Extremismus - Chmelík Jan;Kolektiv. Publikace: Extremismus - Chmelík Jan;Kolektiv. ... a dál?

Produkt Jan Chmelík: Extremismus

Jan Chmelík: Extremismus - parametry

Název produktu: Jan Chmelík: Extremismus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 382 Kč
Maximální cena: 382 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Projevy rasově motivovaných útoků jsou stále agresivnější a veřejnost je vnímá jako vážnou hrozbu. To je podstatná změna ve vnímání extremismu oproti předcházejícím rokům, kdy veřejnost byla k těmto projevům spíše vlažná, lhostejná, a to proto, že nepostihovaly občany a zejména děti v takové míře jako v současné době. Dalším vážným problémem je poměrně značná ztráta erudovanosti orgánů činných v trestním řízení zapříčiněná masivní obměnou v řadách orgánů činných v trestním řízení. K dispozici sice jsou odborné až téměř vědecké publikace, týkající se zejména posuzování politického extremismu, které ovšem neřeší běžný pohled na problematiku extremismu. Monografie navazuje na úspěšné publikace jako Symbolika extremistických hnutí, Extremismus, Extremismus a jeho právní a sociologické aspekty a další. Je aktuálním pohledem na tuto problematiku, shromažďuje nová fakta a popisuje jednotlivé extremistické projevy v reálném pohledu. Nevyhýbá se však ani teoretickým otázkám. Oproti všem jiným publikacím vůbec poprvé mapuje a analyzuje výběr téměř 80 zvukových nosičů s rasově motivovanými skladbami a grafikou. Výhodná nabídka Extremismus - Jan Chmelík a kol. + poukázka na další nákup v hodnotě 150,- Kč při nákupu nad 950 Kč od Aleš Čeněk v kategorii knihy > | za cenu 450,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.