Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan burian, Igor Lisový, Richard Psík: Úvod do dějepisectví antického starověku

Učebnice/Odborná literatura

Jan burian, Igor Lisový, Richard Psík: Úvod do dějepisectví antického starověku

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka je určená pro studenty oboru Latina a vychází z programu vyučování, jeho požadavků a také předpokládá zdokonalení této látky na další etapě studia, magisterské. Z ohledu na charakter oboru jsou vyčleněny pouze základní etapy vývoje antického dějepisného myšlení a vybrali pouze nejvýznamnější dějepisce. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan burian, Igor Lisový, Richard Psík: Úvod do dějepisectví antického starověku

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 185 Kč

Příručka je určená pro studenty oboru Latina a vychází z programu vyučování, jeho požadavků a také předpokládá zdokonalení této látky na další etapě studia, magisterské. Z ohledu na charakter oboru js ... a dál?

Produkt Jan burian, Igor Lisový, Richard Psík: Úvod do dějepisectví antického starověku

Jan burian, Igor Lisový, Richard Psík: Úvod do dějepisectví antického starověku - parametry

Název produktu: Jan burian, Igor Lisový, Richard Psík: Úvod do dějepisectví antického starověku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka je určená pro studenty oboru Latina a vychází z programu vyučování, jeho požadavků a také předpokládá zdokonalení této látky na další etapě studia, magisterské. Z ohledu na charakter oboru jsou vyčleněny pouze základní etapy vývoje antického dějepisného myšlení a vybrali pouze nejvýznamnější dějepisce. Příručka se tímto pádem skládá ze dvou části: první je věnována starořeckému dějepisectví, druhá dějepisectví římskému. Pro rozšíření informace je zařazen slovníček starověkých dějepisců a spisovatelů (periégetů, zeměpisců, teoretiků dějepisného umění apod.).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.