Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jan Bukovský: Loretánské kaple v Čechách a na Moravě

Knihy naučná literatura

Jan Bukovský: Loretánské kaple v Čechách a na Moravě

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehledná historie loret v českých zemích - okolností vzniku, vývojových typů, kompozičních schémat a proměn - od 16. století až do současnosti. Nechybí úvodní seznámení s loretánskou legendou (typologie zachovávala dispozice Santa Casa v italském Loretu), mapka rozšíření loretánských kaplí na území Čech a Moravy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Bukovský: Loretánské kaple v Čechách a na Moravě

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 95 Kč

Přehledná historie loret v českých zemích - okolností vzniku, vývojových typů, kompozičních schémat a proměn - od 16. století až do současnosti. Nechybí úvodní seznámení s loretánskou legendou (typologie zachovávala dispozice Santa Casa v italském Loretu), mapka rozšíření loretánských kaplí na území Čech a Moravy, roztřídění loret podle typů, prostorové a konstrukční řešení, vnitřní vybavení a urbanistické uspořádání loret jako součásti větších církevních celků - kostelů a poutních míst. Text doplňují četné » ... a dál?

Produkt Jan Bukovský: Loretánské kaple v Čechách a na Moravě

Jan Bukovský: Loretánské kaple v Čechách a na Moravě - parametry

Název produktu: Jan Bukovský: Loretánské kaple v Čechách a na Moravě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehledná historie loret v českých zemích - okolností vzniku, vývojových typů, kompozičních schémat a proměn - od 16. století až do současnosti. Nechybí úvodní seznámení s loretánskou legendou (typologie zachovávala dispozice Santa Casa v italském Loretu), mapka rozšíření loretánských kaplí na území Čech a Moravy, roztřídění loret podle typů, prostorové a konstrukční řešení, vnitřní vybavení a urbanistické uspořádání loret jako součásti větších církevních celků - kostelů a poutních míst. Text doplňují četné poznámky, místopisný rejstřík, plánky a fotografie. Počet stran 162. Nová. Loretánské kaple v Čechách a na Moravě - Jan Bukovský. První publikace v naší literatuře mapující památky loretánského typu u nás. Po úvodní stati, vysvětlující vznik a vývoj italské předlohy loretánských staveb, následuje popis všech památek tohoto typu v Čechách a na Moravě - včetně přestavěných či zaniklých jde o několik desítek staveb. Zasvěcený text doprovází množství vyobrazení, poznámky a rejstřík-slovníček jednotlivých lokalit. Loretánské kaple v Čechách a na Moravě - Jan Bukovský od nakladatelství Libri v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.