Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Jan Bouzek: Keltové českých zemí v evropském kontextu

Knihy osobnosti a fakta

Jan Bouzek: Keltové českých zemí v evropském kontextu

Hodnocení: 1x
  • 4

Keltové českých zemí v evropském kontextu - Bouzek Jan Novější knihy o keltském období v dějinách českých zemí (už ne Československa, jako tomu bývalo dříve, ba dokonce dnes už často zvlášť pro Čechy a Moravu) neponechávají mnoho místa evropskému a světovému kontextu raného vývoje našich zemí. Naše území bylo ovšem – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86852
skladem

Jaké má kniha
Keltové českých zemí v ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Bouzek: Keltové českých zemí v evropském kontextu

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 254 Kč

Novější knihy o keltském období v dějinách českých zemí (už ne Československa, jako tomu bývalo dříve, ba dokonce dnes už často zvlášť pro Čechy a Moravu) neponechávají mnoho místa evropskému a světovému kontextu raného vývoje našich zemí. Naše území bylo ovšem – podobně jako v době historické – integrální součástí evropské, mediteránní i eurasijské civilizace a pochopení minulosti nelze dosáhnout bez pochopení jeho souvislostí s ostatními částmi Evropy a k ní přilehlých dalších částí světa. Toto druhé a » ... a dál?

Produkt Jan Bouzek: Keltové českých zemí v evropském kontextu

Jan Bouzek: Keltové českých zemí v evropském kontextu - parametry

Název produktu: Jan Bouzek: Keltové českých zemí v evropském kontextu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 312 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Keltové českých zemí v evropském kontextu - Bouzek Jan Novější knihy o keltském období v dějinách českých zemí (už ne Československa, jako tomu bývalo dříve, ba dokonce dnes už často zvlášť pro Čechy a Moravu) neponechávají mnoho místa evropskému a světovému kontextu raného vývoje našich zemí. Naše území bylo ovšem – podobně jako v době historické – integrální součástí evropské, mediteránní i eurasijské civilizace a pochopení minulosti nelze dosáhnout bez pochopení jeho souvislostí s ostatními částmi Evropy a k ní přilehlých dalších částí světa. Toto druhé a rozšířené vydání, navazující na předchozí s názvem Pravěk českých zemí v evropském kontextu, se chce opět pokusit o výklad, který býval dříve spíše jen naznačován a zmiňován na okraji: nakolik se naše země v době, kdy byli u nás Keltové rozhodující složkou obyvatelstva, účastnily obecného vývoje civilizací Středomoří a mírného pásu Evropy. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Starověk od Triton naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Monografie předkládá aktuální a dostatečně reprezentativní přehled problematiky krvácení do trávicího traktu s racionální akceptací možných širokých vazeb. Ke spolupráci byli vyzváni přední odborníci jednotlivých oborů, kteří se vybranými určenými otázkami skutečně v praxi zabývají, a jsou schopni předat nejen praktické zkušenosti, ale i aktuální stav poznání. Svým rozsahem je kniha určena jak pro pregraduální, tak i pro pokročilou postgraduální přípravu a studium.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.