MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Jan Bárta: Lubomír Mlčoch

Knihy osobnosti a fakta

Jan Bárta: Lubomír Mlčoch

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073672249

Mlčoch Lubomír - Jan Bárta Prof. Lubomír Mlčoch je ekonom, přednáší na Univerzitě Karlově na Fakultě sociálních věd, kde byl dvě volební období děkanem. Je katolíkem vyznávajícím dobrovolnou skromnost, spoluautorem práce Pokoj a dobro, která byla počátkem devadesátých let minulého století jedním z plodů desetiletého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77882
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jan Bárta: Lubomír Mlčoch

Specifikace Jan Bárta: Lubomír Mlčoch

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 235 Kč

Kniha – autor Jan Bárta, 160 stran, česky, pevná bez přebalu matná. Prof. Lubomír Mlčoch je ekonom, přednáší na Univerzitě Karlově na Fakultě sociálních věd, kde byl dvě volební období děkanem. Je katolíkem vyznávajícím dobrovolnou skromnost, spoluautorem práce Pokoj a dobro, která byla počátkem devadesátých let minulého století jedním z plodů desetiletého období obnovy církve. Profesor Mlčoch je generačně spojen s Václavem Klausem a Milošem Zemanem, se kterými se profesně setkával v osmdesátých letech před » ... a dál?

Produkt Jan Bárta: Lubomír Mlčoch

Jan Bárta: Lubomír Mlčoch - parametry

Název produktu: Jan Bárta: Lubomír Mlčoch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 235 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mlčoch Lubomír - Jan Bárta Prof. Lubomír Mlčoch je ekonom, přednáší na Univerzitě Karlově na Fakultě sociálních věd, kde byl dvě volební období děkanem. Je katolíkem vyznávajícím dobrovolnou skromnost, spoluautorem práce Pokoj a dobro, která byla počátkem devadesátých let minulého století jedním z plodů desetiletého období obnovy církve. Profesor Mlčoch je generačně spojen s Václavem Klausem a Milošem Zemanem, se kterými se profesně setkával v osmdesátých letech před revolucí. V druhém volebním období prezidenta Havla byl zván na Hrad jako externí poradce pro ekonomické otázky. Knižní rozhovor se zabývá jak životem prof. Lubomíra Mlčocha, tak i jeho pohledem na aktuální společenské a ekonomické otázky s přesahem k tématům křesťanské víry. Text je členěn do kapitol inspirovaných knihou Kazatel. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Ekonomie od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! 1.album (1981) Simon Le Bon - vocals Nick Rhodes - keyboards John Taylor - bass guitar Roger Taylor - drums Andy Taylor - guitar 1. Girls on Film 2. Planet Earth 3. Anyone Out There 4. To the Shore 5. Careless Memories 6. Night Boat 7. Sound of Thunder 8. Friends of Mine 9. Tel Aviv  


Přidat recenzi pro Jan Bárta: Lubomír Mlčoch

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.