MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen James W. Heitz: Pooperační stavy

Knihy

James W. Heitz: Pooperační stavy

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788027108732

Autor : W. James Heitz, Kniha v 50 kapitolách podrobně rozebírá vše, co může potkat ošetřující lékaře u nemocných, kteří procitnou po operačním zákroku z anestezie. Je rozdělena do tří oddílů. V první části najdeme fyziologii, ve druhé „znaky a příznaky“, ve třetí části pak vybrané speciální podmínky a okolnosti. Jen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318

Jaké má kniha
Pooperační stavy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen James W. Heitz: Pooperační stavy

Specifikace James W. Heitz: Pooperační stavy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 635 Kč

Kniha v 50 kapitolách podrobně rozebírá vše, co může potkat ošetřující lékaře u nemocných, kteří procitnou po operačním zákroku z anestezie. Je rozdělena do tří oddílů. V první části najdeme fyziologii, ve druhé „znaky a příznaky“, ve třetí části pak vybrané speciální podmínky a okolnosti. Jen namátkou některé názvy kapitol druhé části: hypertenze, hypotenze, arytmie, poruchy dýchání, bolest na hrudníku, bolest hlavy, hypotermie, křeče, sípání a stridor… Ve třetí části najde čtenář například: speciální podmínky » ... a dál?

Produkt James W. Heitz: Pooperační stavy

James W. Heitz: Pooperační stavy - parametry

Název produktu: James W. Heitz: Pooperační stavy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 635 Kč
Maximální cena: 790 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : W. James Heitz, Kniha v 50 kapitolách podrobně rozebírá vše, co může potkat ošetřující lékaře u nemocných, kteří procitnou po operačním zákroku z anestezie. Je rozdělena do tří oddílů. V první části najdeme fyziologii, ve druhé „znaky a příznaky“, ve třetí části pak vybrané speciální podmínky a okolnosti. Jen namátkou některé názvy kapitol druhé části: hypertenze, hypotenze, arytmie, poruchy dýchání, bolest na hrudníku, bolest hlavy, hypotermie, křeče, sípání a stridor… Ve třetí části najde čtenář například: speciální podmínky pro mechanickou ventilaci, dětský pacient, těhotná nemocná po neporodnické operaci, mimořádně obézní nemocný, nemocný s kardiostimulátorem… Publikace postgraduálního charakteru je určena zejména lékařům všech chirurgických oborů, anesteziologům, intenzivistům a sestrám specialistkám. Skvěle přeložil doc. MUDr. Jiří Málek, CSc., lektor překladu prof. MUDr. Pavel Ševčík, CSc. Druh sortimentu : Kniha, Pooperační stavy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 400 Pooperační stavy - Příznaky, diagnostika, postupy - Heitz W. James Překlad skvělé publikace, kterou vydalo nakladatelství Cambridge University Press, poprvé u nás! Určeno lékařům všech chirurgických oborů, anesteziologům, intenzivistům a sestrám specialistkám. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro James W. Heitz: Pooperační stavy

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.