MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen James Rollins: Jidášův kmen

Próza - beletrie

James Rollins: Jidášův kmen

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073813475

Jidášův kmen - James Rollins Na palubě zábavní jachty proměněné v provizorní nemocnici pátrají doktorka Lisa Cummingsová a Monk Kokkalis – agenti tajné organizace SIGMA Force – po odpovědích na otázky kolem pohromy, jež náhle spatřila světlo světa. Jsou tu však další síly, s podstatně sobečtějšími pohnutkami. Lodi se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68799
skladem

Jaké má kniha
Jidášův kmen
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme James Rollins: Jidášův kmen

Čerstvá hodnocení James Rollins: Jidášův kmen

  • 4

Foxie93, 25. listopadu 2015

Klasický dobrodružný Rollins s několika fantaskními prvky. Četl se dobře, znovu nás provede po několika zemích světa, jen celou tu část s ohroženými rodiči bych vynechal. Neseděla mi do příběhu a patřila k těm, u kterých bych ve filmu nešťastně kroutil hlavou.


Specifikace James Rollins: Jidášův kmen

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 279 Kč

Kniha – autor James Rollins, 448 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Na palubě zábavní jachty proměněné v provizorní nemocnici pátrají doktorka Lisa Cummingsová a Monk Kokkalis – agenti tajné organizace SIGMA Force – po odpovědích na otázky kolem pohromy, jež náhle spatřila světlo světa. Jsou tu však další síly, s podstatně sobečtějšími pohnutkami. Lodi se náhlým a krutým útokem zmocní teroristé, kteří z ní udělají plovoucí laboratoř pro vývoj biologických zbraní. Na opačném konci světa, při oslavách 4. » ... a dál?

Produkt James Rollins: Jidášův kmen

James Rollins: Jidášův kmen - parametry

Název produktu: James Rollins: Jidášův kmen
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jidášův kmen - James Rollins Na palubě zábavní jachty proměněné v provizorní nemocnici pátrají doktorka Lisa Cummingsová a Monk Kokkalis – agenti tajné organizace SIGMA Force – po odpovědích na otázky kolem pohromy, jež náhle spatřila světlo světa. Jsou tu však další síly, s podstatně sobečtějšími pohnutkami. Lodi se náhlým a krutým útokem zmocní teroristé, kteří z ní udělají plovoucí laboratoř pro vývoj biologických zbraní. Na opačném konci světa, při oslavách 4. července, veliteli SIGMY Graysonu Piercovi překazí plány krásná vražedkyně, která drží v rukách první klíč k odhalení možného léku. Osud každého muže, ženy i dítěte visí na vážkách a Pierce spojí svoje síly se ženou, která ho dříve chtěla zabít. Společně zahajují podivuhodnou pouť, která je provádí benátskými hrobkami, byzantskými katedrálami a zříceninami hluboko v džungli, po stopách nejslavnějšího cestovatele v dějinách: Marka Pola. Odtikávají však poslední minuty, celosvětová epidemie se rychle vymyká kontrole a Pierce i jeho nečekaná společnice jsou vtahováni do šokujícího tajemství pohřbeného dávno ve starověku a v lidském genetickém kódu. Každou vteřinou se blíží soudný den a Pierce si uvědomuje, že skutečně nemůže věřit naprosto nikomu – ani té okouzlující tajemné ženě, kterou má po svém boku –, neboť kdokoliv může být novodobým Jidášem. z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Thrillery od BB art naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha ke spálení - Bruce Holsinger První román amerického profesora středověké literatury, a především poezie, Bruce Holsingera, který působí na Virginské univerzitě, nazvaný Kniha ke spálení, je jakousi středověkou detektivkou. Odehrává se roku 1385, krátce po potlačení rolnického povstání, v Londýně, v Oxfordu a ve Florencii. V náznaku se v něm mihne rovněž působení lolardů, následovníků náboženského reformátora Jana Viklefa. Hlavními hrdiny jsou dva největší básníci té doby – Chaucer a Gower –, kteří se pro své světské pachtění za obživou octnou uprostřed životu nebezpečné zápletky. Zemi zmítané intrikami vzájemně znepřátelených šlechtických koterií ohrožuje spiknutí usilující o zavraždění slabého krále Richarda II. Jeho hlava, anglický žoldnéř sir John Hawkwood, je ve florentských službách, ale rozestírá rozsáhlé sítě, aby se mohl vrátit domů, a ještě na tom vydělat. Chaucer se nechtě stal jeho nástrojem, protože při cestě do Itálie sepsal knihu proroctví věstící smrt dvanácti anglických králů. Děj se ovšem většinou odehrává v prostředí londýnského podsvětí, a kromě velmožů a církevních a městských hodnostářů v něm figurují především lehké ženy z hampejzů. z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Světové detektivky od BB art naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Jsme v Londýně roku 1385. Ve městě plném stínů a strachu, kterým obchází přízrak povstání a jemuž vládne svéhlavý král Richard II. John Gower je občasným básníkem a stálým obchodníkem ožehavými informacemi a utajovanými skutečnostmi. K


Recenze James Rollins: Jidášův kmen

Foxie93, 25. listopadu 2015Klasický dobrodružný Rollins s několika fantaskními prvky. Četl se dobře, znovu nás provede po několika zemích světa, jen celou tu část s ohroženými rodiči bych vynechal. Neseděla mi do příběhu a patřila k těm, u kterých bych ve filmu nešťastně kroutil hlavou.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro James Rollins: Jidášův kmen

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.