MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen James Redfield: Desáté proroctví

Ostatní z kategorie knihy

James Redfield: Desáté proroctví

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072053520

Desáté proroctví vystihuje nejen dobrodružství života, ale skutečnou duchovní podstatu všeho, čeho se snažíme dosáhnout. Miliony lidí měly možnost se seznámit s nových rodícím se světovým názorem, který představuje Celestinské proroctví, a přiblížit se tak devíti stupňům poznání. Od doby, kdy kniha vyšla poprvé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Jaké má kniha
Desáté proroctví
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen James Redfield: Desáté proroctví

Čerstvá hodnocení James Redfield: Desáté proroctví

  • 4

Ráďa F., 25. listopadu 2015

Mala som šťastie, že som po Celestínskych proroctvách prečítala Pracovnú knížku CP a to mi pomohlo dopracovať sa k pochopeniu aj Desiateho proroctva. Nebolo to ľahké a súvislé čítanie, ale o to vzácnejšie.


Specifikace James Redfield: Desáté proroctví

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 178 Kč

Desáté proroctví - James Redfield V tomto napínavém a vzrušujícím příběhu se hlavní postava vydává na dobrodružnou výpravu za hledáním Desátého proroctví. Cesta vede bránou do jiné dimenze, ke vzpomínkám na zážitky z minulých životů a jiných věků až k okamžiku před naším zrozením a počátkem světa. Teprve až pak pochopíme, že naší duchovní renesanci brání strach z budoucnosti, a budeme se snažit tento strach překonat pátráním po podstatě vnitřní duchovní síly. z kategorie Knihy | Beletrie | Světová beletrie od » ... a dál?

Produkt James Redfield: Desáté proroctví

James Redfield: Desáté proroctví - parametry

Název produktu: James Redfield: Desáté proroctví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Desáté proroctví vystihuje nejen dobrodružství života, ale skutečnou duchovní podstatu všeho, čeho se snažíme dosáhnout. Miliony lidí měly možnost se seznámit s nových rodícím se světovým názorem, který představuje Celestinské proroctví, a přiblížit se tak devíti stupňům poznání. Od doby, kdy kniha vyšla poprvé vlastním nákladem autora, se jí prodalo přes pět milionů výtisků ve více než čtyřiceti zemích. Lidé na celém světě , inspirováni touto knihou se otevřeli možnosti ovlivňovat tajemné shody okolností ve svých životech, a dát tak vlastnímu osudu a svému životnímu poslání nový význam. Stalo se biblí statisíců. Právě pro ně J.Redfield napsal Pracovní knihu, která slouží jako praktický návod pro jednotlivce i skupiny lidí, kteří se rozhodli žít podle principů zjevených v této knize. Nyní se před námi odhaluje další proroctví. Desáté proroctví - Vize pokračuje - James Redfield. Miliony lidí měly možnost se seznámit s novým rodícím se světovým názorem, který představuje " Celestinské proroctví " , a přiblížit se tak devíti stupňům POZNÁNÍ. Jamesu Redfiedlovi se podařilo dosáhnout toho, o co vždy usilovali největší vypravěči všech kultur. Podařilo se zkoncentrovat duchovní učení všech věků do uchvacujícího, napínavého dobrodružství ... .. k znovunastolení lidskosti ... . Desáté proroctví - Vize pokračuje - James Redfield od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Desáté proroctví - James Redfield. Vize pokračuje

V tomto napínavém a vzrušujícím příběhu autor známého Celestinského

proroctví se vydává na dobrodružnou výpravu za hledáním Desátého

proroctví. Cesta vede bránou do jiné dimenze, ke vzpomínkám na

zážitky z minulých životů a jiných věků až k okamžiku před naším

zrozením a počátkem světa. Potom teprve pochopíme, že všeobecné

duchovní renesanci brání strach z budoucnosti, a budeme se snažit

tento strach překonat pátráním po podstatě vnitřní duchovní síly. Publikace: Desáté proroctví - James Redfield. V tomto napínavém a vzrušujícím pokračování se Charlene, která jako první přišla se zprávou, že v Peru byl nalezen starodávný rukopis, náhle ztratí při výzkumné výpravě v pralese, skrytém v nitru Appalačských hor. Zde, v tomto nádherném prostředí lesů, které proudy světla pronikající mezi stromy připomínají katedrálu, na pozadí majestátných vodopádů, se začíná naše dobrodružná výprava ze hledáním Desátého proroctví.


Recenze James Redfield: Desáté proroctví

Ráďa F., 25. listopadu 2015Mala som šťastie, že som po Celestínskych proroctvách prečítala Pracovnú knížku CP a to mi pomohlo dopracovať sa k pochopeniu aj Desiateho proroctva. Nebolo to ľahké a súvislé čítanie, ale o to vzácnejšie.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro James Redfield: Desáté proroctví

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.