Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen James M. Heidema, Chris M. Heidema: Příručka pro profesionální prodejce

Knihy naučná literatura

James M. Heidema, Chris M. Heidema: Příručka pro profesionální prodejce

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: The Passionate Salesperson. Příručka pro profesionální prodejce - Heidema A. James;Heidema M. Chris. "Úspěšný chce být člověk vždy, ať už pracuje v jakékoliv profesi. A tak i ten, kdo pracuje či podniká jako prodejce, chce být ve své činnosti dobrý, chce, aby mu přinášela radost a uspokojení. Ale jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? James M. Heidema, Chris M. Heidema: Příručka pro profesionální prodejce koupíte i tady

Specifikace James M. Heidema, Chris M. Heidema: Příručka pro profesionální prodejce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 217 Kč

Úspěšný chce být člověk vždy, ať už pracuje v jakékoliv profesi. A tak i ten, kdo pracuje či podniká jako prodejce, chce být ve své činnosti dobrý, chce, aby mu přinášela radost a uspokojení. Ale ... a dál?

Produkt James M. Heidema, Chris M. Heidema: Příručka pro profesionální prodejce

James M. Heidema, Chris M. Heidema: Příručka pro profesionální prodejce - parametry

Název produktu: James M. Heidema, Chris M. Heidema: Příručka pro profesionální prodejce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 217 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: The Passionate Salesperson. Příručka pro profesionální prodejce - Heidema A. James;Heidema M. Chris. "Úspěšný chce být člověk vždy, ať už pracuje v jakékoliv profesi. A tak i ten, kdo pracuje či podniká jako prodejce, chce být ve své činnosti dobrý, chce, aby mu přinášela radost a uspokojení. Ale jak na to, jak správně postupovat, čeho se vyvarovat, které kroky vedou k úspěchu a které k prohře? Proč řada prodejců neuspěje? Právě o tom je kniha Zanícený prodejce Jamese M. Heidemy a Chris M Heidemy. Tato již několikátá publikace osvědčených autorů je tu na pomoc všem, kteří chtějí ve své činnosti postupovat profesionálně a dopracovat se k vynikajícím výsledkům. Kniha srozumitelnou a názornou formou předkládá „efektivní systémy, procesy a nástroje s cílem pomoci jednotlivým prodejcům případně týmům prodejců dosahovat vyšší produktivity, efektivnosti a nakonec větších úspěchů v prodeji"". Krok za krokem vede čtenáře od pocitů uvědomění si významu profesionality v každém lidském konání přes počáteční trénink až ke skutečně efektivnímu prodeji, který zaručuje návratnost investic. Otevírá pohled na oblasti plánování, řízení a procesu prodeje, nabízí konkrétní řešení pro případné námitky klientů, učí čtenáře, jak vytvořit profil ideálního klienta, jak postupovat ve vlastní praxi i jak správně plánovat blízkou i vzdálenější budoucnost. Jednoduše řečeno, tato kniha přináší konkurenční výhodu všem těm, kteří se z ní poučí a budou postupovat jako profesionální podnikatelé. Je tou správnou investicí do vlastního rozvoje, který vede k úspěchu a efektivitě. " Publikace: The Passionate Salesperson. Příručka pro profesionální prodejce - Heidema A. James;Heidema M. Chris. Autor knihy James M. Heidema, Chris M. Heidema, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,The Passionate Salesper James M. Heidema; Chris M. HeidemaThe Passionate SalespersonWolters KluwerKniha, čeština, 148 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.