Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen James Kinnear, Stephen L. Sewell: Sovětský těžký tank T 10 a jeho varianty

Knihy

James Kinnear, Stephen L. Sewell: Sovětský těžký tank T 10 a jeho varianty

Hodnocení: 0x
  • 4

Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty - Sewell L. Stephen, James Kinnear Impozantní tank T-10 byl posledním těžkým tankem zařazeným do výzbroje sovětské armády a měl být nástupcem neméně impozantních tanků řady IS. Zcela také odpovídal Stalinově velikášské mentalitě. Obyvatelé Československa měli bohužel tu čest ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Sovětský těžký tank T 1..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? James Kinnear, Stephen L. Sewell: Sovětský těžký tank T 10 a jeho varianty koupíte i tady

Specifikace James Kinnear, Stephen L. Sewell: Sovětský těžký tank T 10 a jeho varianty

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 402 Kč

Impozantní tank T-10 byl posledním těžkým tankem zařazeným do výzbroje sovětské armády a měl být nástupcem neméně impozantních tanků řady IS. Zcela také odpovídal Stalinově velikášské mentalitě. Obyvatelé Československa měli bohužel tu čest osobně poznat tyto tanky při invazi vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968. Tvořily rovněž součást divizí rozmístěných na území někdejší Německé demokratické republiky. Tato kniha je podrobnou zprávou o historii a variantách T-10, popisuje jeho vývoj od IS-3, i politiku a » ... a dál?

Produkt James Kinnear, Stephen L. Sewell: Sovětský těžký tank T 10 a jeho varianty

James Kinnear, Stephen L. Sewell: Sovětský těžký tank T 10 a jeho varianty - parametry

Název produktu: James Kinnear, Stephen L. Sewell: Sovětský těžký tank T 10 a jeho varianty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 402 Kč
Maximální cena: 479 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sovětský těžký tank T-10 a jeho varianty - Sewell L. Stephen, James Kinnear Impozantní tank T-10 byl posledním těžkým tankem zařazeným do výzbroje sovětské armády a měl být nástupcem neméně impozantních tanků řady IS. Zcela také odpovídal Stalinově velikášské mentalitě. Obyvatelé Československa měli bohužel tu čest osobně poznat tyto tanky při invazi vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968. Tvořily rovněž součást divizí rozmístěných na území někdejší Německé demokratické republiky.Tato kniha je podrobnou zprávou o historii a variantách T-10, popisuje jeho vývoj od IS-3, i politiku a komplikace související s jeho výrobou v různých konkurenčních závodech v Leningradu a Čeljabinsku. Je to kompletní příběh T-10 se všemi technickými podrobnostmi, schématy a unikátními více než 300 fotografiemi, který vychází z nedávno odtajněných původních ruských a ukrajinských zdrojů, nechybějí ani nádherné celobarevné kresby. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Encyklopedie | Věda a technika | Válečná a vojenská technika | Tanky od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Sovětský těžký tank T-10 byl přísně střeženým tajemstvím a mezi zahraničními vojenskými analytiky NATO způsobil zděšení, když jej poprvé zahlédli na přehlídce na Rudém náměstí v roce 1957. Tato studie vychází z původních ruských a ukrajinských primárních zdrojů, které byly odtajněny teprve nedávno.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.