Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen James Delingpole: Pan Zbabělý v Normandii

Próza - beletrie

James Delingpole: Pan Zbabělý v Normandii

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Po dlouhých desetiletích mlčení se britský šlechtic Richard Zbabělý rozhodně namluvit na audiokazety svůj příběh z bojišť druhé světové války. Po dlouhých desetiletích mlčení se britský šlechtic Richard Zbabělý rozhodně namluvit na audiokazety svůj příběh z bojišť druhé světové války. Začíná v Normandii, ve slavný ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.64286
skladem

Jaké má kniha
Pan Zbabělý v Normandii
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace James Delingpole: Pan Zbabělý v Normandii

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 99 Kč

Po dlouhých desetiletích mlčení se britský šlechtic Richard Zbabělý rozhodně namluvit na audiokazety svůj příběh z bojišť druhé světové války. Po dlouhých desetiletích mlčení se britský šlechtic Richard Zbabělý rozhodně namluvit na audiokazety svůj příběh z bojišť druhé světové války. Začíná v Normandii, ve slavný den D, kdy se jako příslušník komanda zelených baretů britské královské námořní pěchoty podílí na dobývání jednoho strategicky významného městečka. Do armády se vrátil, přestože po několika letech » ... a dál?

Produkt James Delingpole: Pan Zbabělý v Normandii

James Delingpole: Pan Zbabělý v Normandii - parametry

Název produktu: James Delingpole: Pan Zbabělý v Normandii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Po dlouhých desetiletích mlčení se britský šlechtic Richard Zbabělý rozhodně namluvit na audiokazety svůj příběh z bojišť druhé světové války. Po dlouhých desetiletích mlčení se britský šlechtic Richard Zbabělý rozhodně namluvit na audiokazety svůj příběh z bojišť druhé světové války. Začíná v Normandii, ve slavný den D, kdy se jako příslušník komanda zelených baretů britské královské námořní pěchoty podílí na dobývání jednoho strategicky významného městečka. Do armády se vrátil, přestože po několika letech strávených na různých bojištích celého světa již měl nárok na odpočinek v klidné atmosféře rodinného sídla. To by ale jeho otec, generál, nesměl dostat podivínský nápad, že panství odkáže tomu z obou bratrů, který si vyslouží vyšší válečné vyznamenání. Hrozí tak, že rodinný majetek získá jeho bratr Jakub. A to Richard nechce dopustit. jaká škoda, že ta nejvyšší se tak často udělují posmrtně! Ovšem ještě jeden motiv vskutku cyranovský - dívka, kterou vášnivě miluje, ho požádá, aby chránil jejího muže...A tak náš urozený hrdina vyráží znovu do boje. Zbabělý jménem, nikoli povahou. Chce hlavně přežít, ale nevyzpytatelnost války způsobí, že se stává hrdinou proti své vůli i navzdory nepříznivým okolnostem. Naštěstí má po ruce dalšího z rodu oddaných, praktických a mimořádně schopných sluhů britských aristokratů. Po dlouhých desetiletích se Richard Zbabělý rozhodne prolomit hradbu mlčení a namluvit na audiokazety svůj příběh z bojišť druhé světové války. Začíná jednou akcí v Normandii v rámci dne D, kdy se coby příslušník zelených baretů (přepadového komanda královské námořní pěchoty) účastní dobývání jednoho strategicky významného městečka. Akce se rozhodl zúčastnit dobrovolně, přestože po několika letech bojů na různých bojištích celého světa již mohl odpočívat na rodinném panství. Jsou však horší věci než válka. Zejména děsivá možnost, že by rodinný majetek získal jeho bratr James, jenž si ho jistojistě nezaslouží. Jenže jejich otec je rozhodnutý odkázat ho tomu, který si vyslouží vyšší válečné vyznamenání. Jaká škoda, že ta nejvyšší se tak často udělují posmrtně. Pak je tu ještě dívka jeho srdce se svou neobvyklou prosbou, které nelze odolat. A tak náš urozený hrdina vyráží znovu do boje. Zbabělý jménem, nikoli povahou, se schopností být na správném místě v nesprávný čas. Pro Zbabělého není důležité

být na své klikaté cestě za vojenskou slávou hrdinou, nýbrž nebýt zbabělcem. A hlavně to všechno přežít. Pan Zbabělý v Normandii - 1.část - James Delingpole od authora James Delingpole a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.