MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen James Dashner: Spáleniště: Zkouška

Próza - beletrie

James Dashner: Spáleniště: Zkouška

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087543320

Spáleniště: Zkouška - James Dashner LABYRINT BYL TEPRVE ZAČÁTEKNALEZENÍM CESTY Z LABYRINTU TO MĚLO SKONČIT...Už žádné hlavolamy. Žádné proměnné. A žádné běhání. Thomas byl přesvědčený, že když se jim podařilo uniknout, vrátí se on i Placeři ke svým dřívějším životům. Nikdo však ve skutečnosti netušil, do jakého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
Spáleniště: Zkouška
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen James Dashner: Spáleniště: Zkouška

Čerstvá hodnocení James Dashner: Spáleniště: Zkouška

  • 3

Péťa90, 25. listopadu 2015

Já ani nevím co si o knize mám vlastně myslet. Četlo se to dobře, od začátku až do konce jsem byla napnutá jak kšandy a s politováním musím říct, že jsem opět vůbec nic nepochopila. Už aby byl třetí díl a všechny dílky skládačky zapadly na své místo... buď to bude geniální a nebo totální blbost.


Specifikace James Dashner: Spáleniště: Zkouška

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 226 Kč

LABYRINT BYL TEPRVE ZAČÁTEK NALEZENÍM CESTY Z LABYRINTU TO MĚLO SKONČIT… Už žádné hlavolamy. Žádné proměnné. A žádné běhání. Thomas byl přesvědčený, že když se jim podařilo uniknout, vrátí se on i Placeři ke svým dřívějším životům. ... a dál?

Produkt James Dashner: Spáleniště: Zkouška

James Dashner: Spáleniště: Zkouška - parametry

Název produktu: James Dashner: Spáleniště: Zkouška
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Spáleniště: Zkouška - James Dashner LABYRINT BYL TEPRVE ZAČÁTEKNALEZENÍM CESTY Z LABYRINTU TO MĚLO SKONČIT...Už žádné hlavolamy. Žádné proměnné. A žádné běhání. Thomas byl přesvědčený, že když se jim podařilo uniknout, vrátí se on i Placeři ke svým dřívějším životům. Nikdo však ve skutečnosti netušil, do jakého života se vracejí. Země, sežehnutá slunečními erupcemi a spálená novým, krutým klimatem, se změnila v pustinu. Vláda se zhroutila – a s ní i pořádek. Rozpadajícími se městy teď bloudí „raplové“, lidé pokrytí hnisavými ranami, které infekční nemoc nazývaná erupce dohání k vražednému šílenství. Hledají, kde by našli další oběť... a potravu. Pro Placery běhání zdaleka neskončilo. Namísto svobody zjišťují, že mají před sebou další zkoušku. Musejí překonat Spáleniště, nejvíc sežehnutou část planety, a do dvou týdnů dorazit do bezpečného útočiště. A organizace ZLOSIN se postarala o to, aby uzpůsobila proměnné a nastavila šance v jejich neprospěch. Thomase čeká zkouška ohněm – skutečně přechovává někde v hlavě tajemství svobody? Nebo bude věčně vydán ZLOSINu na milost? z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Sci-fi od YOLI naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Thomas věřil, že únik z Labyrintu přinese Placerům svobodu. Jenže ZLOSIN s nimi ještě neskončil. Právě začala druhá fáze. Spáleniště. Placeři mají dva týdny, aby se dostali přes Spáleniště - nejhůře sežehnutou část světa. A ZLOSIN se postaral, aby to neměli snadné. Teď jsou tu i další. Jejich přežití závisí na zkáze Placerů - a jsou odhodlaní přežít.


Recenze James Dashner: Spáleniště: Zkouška

Péťa90, 25. listopadu 2015Já ani nevím co si o knize mám vlastně myslet. Četlo se to dobře, od začátku až do konce jsem byla napnutá jak kšandy a s politováním musím říct, že jsem opět vůbec nic nepochopila. Už aby byl třetí díl a všechny dílky skládačky zapadly na své místo... buď to bude geniální a nebo totální blbost.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro James Dashner: Spáleniště: Zkouška

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.