Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen James Bowen: Kocour Bob

Knihy

James Bowen: Kocour Bob

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : James Bowen, Kocour Bob je příběh o neobvyklém přátelství, který zaujal čtenáře na celém světě. Jeho autorem je James Bowen . James má bouřlivou minulost, nějaký čas dokonce přespával na ulici a neměl z čeho platit nájem. Teď je na tom o cosi líp, živí se jako potulný muzikant a má kde bydlet. Jednoho dne ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Jaké má kniha
Kocour Bob
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace James Bowen: Kocour Bob

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 223 Kč

Publikace: Kocour Bob - James Bowen. Optimisticky laděná kniha přibližuje přátelství mezi mladíkem a kocourem. Autor má za sebou zkušenosti z drogové závislosti, které se po letech dokázal zbavit. Jednoho dne na chodbě domu, v němž bydlí, najde kocoura, a když se o něj ani po několika dnech nikdo nepřihlásí, ujme se ho. Pojmenuje ho Bob a začne ho brát s sebou na svá veřejná představení po londýnských ulicích, kde si vydělá jako muzikant. Život potulného hudebníka s sebou nese nemalá rizika, autor se dostane do » ... a dál?

Produkt James Bowen: Kocour Bob

James Bowen: Kocour Bob - parametry

Název produktu: James Bowen: Kocour Bob
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : James Bowen, Kocour Bob je příběh o neobvyklém přátelství, který zaujal čtenáře na celém světě. Jeho autorem je James Bowen . James má bouřlivou minulost, nějaký čas dokonce přespával na ulici a neměl z čeho platit nájem. Teď je na tom o cosi líp, živí se jako potulný muzikant a má kde bydlet. Jednoho dne našel při návratu domů před svými dveřmi zraněnou kočku. Zvíře ošetřil, postaral se o něj a dal mu jméno. Tak vznikl kocour Bob . Mezi oběma opuštěnými tvory vznikla silná vazba. Zvykli si jeden na druhého a vzájemně si poskytovali přístav, domov, přítele. James se díky kocourovi zbavil závislosti na drogách. A kocour Bob ho začal doprovázet na jeho koncertech pro kolemjdoucí v městských ulicích. Kocour Bob s Jamesem vytvořili nerozlučné duo, které putuje městem a koncertuje pro každého, kdo chce poslouchat. Na ulici zažili mnoho směšných i vážných dobrodružství, která jsou součástí této knihy. Oba hlavní protagonisté jsou dodnes zajímavou atrakcí pro turisty a jsou vyhledávaní mnoha čtenáři této knihy. Román Kocour Bob byl přeložen do dvaceti šesti světových jazyků a stal se mezinárodním bestsellerem. Druh sortimentu : Kniha, Kocour Bob, Jazyk : Čeština, Počet stran : 248 Anotace: Kniha o přátelství kocoura a potulného muzikanta. Neobyčejná kniha s neobyčejným příběhem. I tak lze popsat jednu z nejprodávanějších britských knih současnosti. Poutavý, autobiograficky laděný příběh o přátelství mezi mladým muzikantem a jeho kocourem byl přeložen již do 26 světových jazyků a dočkal se více než 850 000 prodaných výtisků. James, bývalý bezdomovec a potulný muzikant, nalezl jednoho dne u svého bytu zraněného kocoura a dal mu jméno Bob. Vzniklo mezi nimi silné pouto, které pomohlo Jamese definitivně vysvobodit z drogové závislosti. Bob zároveň začal Jamese doprovázet na jeho pouličních vystoupeních v

ulicích Londýna. Stala se z nich nerozlučná dvojka, jež je dodnes zajímavou atrakcí pro turisty ze všech koutů světa. Při tom všem zažívali komická i nebezpečná dobrodružství, která se stala součástí tohoto oblíbeného bestselleru. Ukázka z textu „V Londýně vždycky žila spousta toulavých koček, které bloumaly po ulicích, přežívaly díky zbytkům jídla a vlídnosti cizích lidí a denně bojovaly o přežití. Mnozí tuláci byli stejně jako Bob potlučení a zanedbaní. Možná ve mně poznal spřízněnou duši...“ Publikace: Kocour Bob - James Bowen. Optimisticky laděná kniha přibližuje přátelství mezi mladíkem a

kocourem. Autor má za sebou zkušenosti z drogové závislosti, které

se po letech dokázal zbavit. Jednoho dne na chodbě domu, v němž

bydlí, najde kocoura, a když se o něj ani po několika dnech nikdo

nepřihlásí, ujme se ho. Pojmenuje ho Bob a začne ho brát s sebou na

svá veřejná představení po londýnských ulicích, kde si vydělá jako

muzikant. Život potulného hudebníka s sebou nese nemalá rizika,

autor se dostane do konfliktu se zákonem, občas se setkává s

agresivními lidmi, dvakrát se mu Bob v davu málem ztratí, ale

nakonec vše dobře dopadne.Ukázka z textu„V Lo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.