Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen James Altucher, Claudia Azula Altucher: Naučte se říkat ne!!!

Knihy naučná literatura

James Altucher, Claudia Azula Altucher: Naučte se říkat ne!!!

Hodnocení: 1x
  • 5

Naučte se říkat ne!!! - Jedno malé slovo může přinést velkou změnu do vašeho - Altucher James, Altucher Claudia Azula. „Potřeboval/a bych, abys... !“ „Mohl/a bys, prosím, ještě...?“ „Dnes tady musíte zůstat přesčas!“ A tak dále. A tak podobně. Kdo by se aspoň někdy nepřistihl, jak přes sevřené rty v podobných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88964
skladem

Jaké má kniha
Naučte se říkat ne!!!
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? James Altucher, Claudia Azula Altucher: Naučte se říkat ne!!! koupíte i tady

Specifikace James Altucher, Claudia Azula Altucher: Naučte se říkat ne!!!

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 143 Kč

„Potřeboval/a bych, abys... !“ „Mohl/a bys, prosím, ještě...?“ „Dnes tady musíte zůstat přesčas!“ A tak dále. A tak podobně. Kdo by se aspoň někdy nepřistihl, jak přes sevřené rty v podobných situacích cedí: „ANO,“ zatímco ve skrytu touží reagovat rázným a jednoznačným: „NE!“ Pokud jste v sobě tuto sílu dosud nenalezli, nezoufejte. Předkládaná kniha právě přichází, aby vám ukázala cestu, jak si toto slůvko osvojit a otevřít se tak vyslovení nového ANO, které přitaká přesně takovému životu, jejž chce vaše pravé » ... a dál?

Produkt James Altucher, Claudia Azula Altucher: Naučte se říkat ne!!!

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


James Altucher, Claudia Azula Altucher: Naučte se říkat ne!!! - parametry

Název produktu: James Altucher, Claudia Azula Altucher: Naučte se říkat ne!!!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Naučte se říkat ne!!! - Jedno malé slovo může přinést velkou změnu do vašeho - Altucher James, Altucher Claudia Azula. „Potřeboval/a bych, abys... !“ „Mohl/a bys, prosím, ještě...?“ „Dnes tady musíte zůstat přesčas!“ A tak dále. A tak podobně. Kdo by se aspoň někdy nepřistihl, jak přes sevřené rty v podobných situacích cedí: „ANO,“ zatímco ve skrytu touží reagovat rázným a jednoznačným: „NE!“ Pokud jste v sobě tuto sílu dosud nenalezli, nezoufejte. Předkládaná kniha právě přichází, aby vám ukázala cestu, jak si toto slůvko osvojit a otevřít se tak vyslovení nového ANO, které přitaká přesně takovému životu, jejž chce vaše pravé já prožít. Nechte se inspirovat skutečnými příběhy ze života Jamese a Claudie Azuly Altucherových i pozitivní zpětnou vazbou, kterou získali od svých čtenářů a účastníků seminářů, a už nikdy nebudete litovat, až se zase uslyšíte říkat: „ANO!“ Naučte se říkat ne!!! - Jedno malé slovo může přinést velkou změnu do vašeho - Altucher James, Altucher Claudia Azula od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.