Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jakub Žytek: Bohémie (E-KNIHA)

Próza - beletrie

Jakub Žytek: Bohémie (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha mapuje výsledky českých sportovců za dvacet let od vzniku samostatné republiky. Zlato hokejistů z Nagana, stříbro fotbalistů z Wembley a vítězství v Davisově poháru mají sportovní fanoušci v živé paměti, stejně jako triumfy Jan Železného, Romana Šebrleho, Kateřiny Neumannové nebo Barbory Špotákové. Ale čeští ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jakub Žytek: Bohémie (E-KNIHA)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 34 Kč

Bali, ráj na Zemi. Ostrov jako stvořený pro romantické lásky i roztodivná dobrodružství, která byste jinde nezažili. Big Strong Penis, Ztracená na moři, Tatoo Man, Mezi divochy, Za Ketutem do Ubudu, Na sopku! … šestnáct povídek s nádechem erotiky a často s překvapivým koncem. U některého se budete smát, u jiného si lámat hlavu nad tím, jak to vlastně dopadlo a dokonce se může stát, že si povzdechnete: „Ach, kdybych něco takového zažila i já!“ Proč ne? Překrásné Bali i ostatní nádherné indonéské ostrovy » ... a dál?

Produkt Jakub Žytek: Bohémie (E-KNIHA)

Jakub Žytek: Bohémie (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: Jakub Žytek: Bohémie (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 34 Kč
Maximální cena: 34 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha mapuje výsledky českých sportovců za dvacet let od vzniku samostatné republiky. Zlato hokejistů z Nagana, stříbro fotbalistů z Wembley a vítězství v Davisově poháru mají sportovní fanoušci v živé paměti, stejně jako triumfy Jan Železného, Romana Šebrleho, Kateřiny Neumannové nebo Barbory Špotákové. Ale čeští sportovci za dvě desetiletí přivezli z vrcholných světových a evropských soutěží v olympijských sportech bezmála tisíc medailí.

Česká tisková kancelář nechává v této rozsáhlé publikaci příznivce sportu nahlédnout do svého archivu. Na více než osmi stech stranách přináší přehledy českých medailistů i umístění všech reprezentantů na olympijských hrách, mistrovství světa i Evropy, vítěze Světových pohárů i prestižních anket. Nechybějí výsledky českých týmů v evropských pohárových soutěžích a přehledy vítězů domácích šampionátů. Publikaci, kterou uvítají sportovní novináři, sázkaři i fanoušci, doplňuje více než tři sta tabulek a padesát fotografií.

Čtyřicet olympijských sportů od atletiky po zápas a česká stopa v nich je zachycena v mimořádně podrobných výsledcích. Díky archivu ČTK a za pomoci jednotlivých sportovních svazů i nadšenců z řad sportovních statistiků se podařilo zaplnit i poslední bílá místa v novodobé historii českého sportu. Publikace: Žabák z Bali - Erotické hříčky s překvapivým koncem nejen z Bali - Šárka Schmidtová. Erotické hříčky s překvapivým koncem nejen z Bali

Bali, ráj na Zemi. Ostrov jako stvořený pro romantické lásky i

roztodivná dobrodružství, která byste jinde nezažili. Big Strong

Penis, Ztracená na moři, Tatoo Man, Mezi divochy, Za Ketutem do

Ubudu, Na sopku! … šestnáct povídek s nádechem erotiky a často s

překvapivým koncem. U některého se budete smát, u jiného si lámat

hlavu nad tím, jak to vlastně dopadlo a dokonce se může stát, že si

povzdechnete: „Ach, kdybych něco takového zažila i já!“ Proč ne?

Překrásné Bali i ostatní nádherné indonéské ostrovy na vás čekají.

Ale než se tam vydáte, seznamte se s balijskými muži i exotickým

prostředím v příbězích, které, ať už se staly nebo ne, mají

především pobavit.

Nebo jsou to pohádky pro dospělé? Publikace: Žabák z Bali - Erotické hříčky s překvapivým koncem nejen z Bali - Šárka Schmidtová. Kdyby se vyhlašovaly ceny za něhu, novela Jakuba Königa by stála na bedně. Napsat originální milostný příběh je čím dál těžší, ale pořád možné. A König k tomu nepotřebuje ani úchylky, ani zločin nebo politiku, jen dva mladé lidi, tajemné město uprostřed Země a smysl pro dobře vypointovanou krutost. Jestli některá česká próza z posledních let stojí za přečtení, je to tahle.   Kdo se jednou nadechne vzduchu v Bohémii, už nikdy nebude jako předtím. O českém kráteru obehnaném horami, o zemi prokleté Rudolfem II. píše ironická, sevřená, ducha vyzývající básnická skladba s jemným komentářem průvodce a dívky. Sarkastická, a přesto láskyplná procházka zemí krásnou, zemí milovanou, naší kolébkou a hrobem. Fejetony z časopisu Dobrá adresa, které na jeho stránky každý měsíc přiváděly tis


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.