Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jakub Kříž: Zákon o církvích a náboženských společnostech

Učebnice/Odborná literatura

Jakub Kříž: Zákon o církvích a náboženských společnostech

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o církvích a náboženských společnostech - Jakub Kříž . Zákon č. 3/2002 Sb., o svobodě náboženského vyznání a postavení církví a náboženských společností a o změně některých zákonů (zákon o církvích a náboženských společnostech), je svoji povahou průřezový právní předpis. Provádí ústavní garance svobody ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jakub Kříž: Zákon o církvích a náboženských společnostech koupíte i tady

Specifikace Jakub Kříž: Zákon o církvích a náboženských společnostech

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 619 Kč

Zákon č. 3/2002 Sb., o svobodě náboženského vyznání a postavení církví a náboženských společností a o změně některých zákonů (zákon o církvích a náboženských společnostech), je svoji povahou průřezový ... a dál?

Produkt Jakub Kříž: Zákon o církvích a náboženských společnostech

Jakub Kříž: Zákon o církvích a náboženských společnostech - parametry

Název produktu: Jakub Kříž: Zákon o církvích a náboženských společnostech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 619 Kč
Maximální cena: 852 Kč
Ušetríte až: 233 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o církvích a náboženských společnostech - Jakub Kříž . Zákon č. 3/2002 Sb., o svobodě náboženského vyznání a postavení církví a náboženských společností a o změně některých zákonů (zákon o církvích a náboženských společnostech), je svoji povahou průřezový právní předpis. Provádí ústavní garance svobody náboženského vyznání, a to jak v individuálním tak kolektivním rozměru, upravuje postavení registrovaných církví a náboženských společností coby soukromoprávních korporací, a určuje způsob výkonu státní správy ve věcech církví a náboženských společností. Komentář k zákonu o církvích a náboženských společnostech je na českém trhu první svého druhu. Poskytne užitečné informace všem, kteří se s působením církví a náboženských společností setkávají. Vedle toho, že představuje pojetí církví a náboženských společností v českém právním řádu, zabývá se tématy jako individuální svoboda vyznání a z ní vyplývající práva, autonomie církví při spravování vlastních záležitostí, působení církví ve školství, zdravotnictví, armádě, vězeňství, při uzavírání církevních sňatků apod. Nevyhýbá se ani problematickým oblastem způsobujícím napětí ve vztazích státu a církví (zřizování církevních právnických osob, majetkové otázky apod.). Komentář uvítají nejen právníci církví a náboženských společností, ale i soudci, právníci ve veřejné správě či pracovníci neziskových organizací zabývající se lidsko-právními otázkami. Využít jej mohou i ředitelé škol, duchovní, studenti právnických, teologických a společenskovědních fakult a další zájemci o konfesněprávní problematiku. Zákon o církvích a náboženských společnostech - Jakub Kříž od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz kniha, Zákon o církvích a náboženských společnostech, Komentář, Beckovy malé komentáře, Mgr.Jakub Kříž, C.H.BECK Jakub KřížKomentářC.H.BECK 2010, edice Beckovy malé komentářeKniha, čeština, 366 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.