MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jak přežít, když si nevím rady se školou

Knihy naučná literatura

Jak přežít, když si nevím rady se školou

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788026209072

Vaše děti si nevědí rady s tím, jak si zorganizovat učení? Neumějí se soustředit? Odkládají věci na poslední chvíli a pak nic nestíhají? Rozvržení času není jejich silná stránka? Pak vás i je osloví kniha psychologů a učitelů, kteří mají spoustu zkušeností z práce s dětmi, které jsou na tom podobně. Knížka nabízí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.16311
skladem

Jaké má kniha
Jak přežít, když si nev..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Jak přežít, když si nevím rady se školou

Specifikace Jak přežít, když si nevím rady se školou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 212 Kč

Kniha – autor Ron Shumsky; Susan M. Islascox; Rob Bell, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Vaše děti si nevědí rady s tím, jak si zorganizovat učení? Neumějí se soustředit? Odkládají věci na poslední chvíli a pak nic nestíhají? Rozvržení času není jejich silná stránka? Pak vás i je osloví kniha psychologů a učitelů, kteří mají spoustu zkušeností z práce s dětmi, které jsou na tom podobně. Knížka nabízí konkrétní, věcné rady, které se týkají organizace času a práce, strategií na udržení pozornosti, » ... a dál?

Produkt Jak přežít, když si nevím rady se školou

Jak přežít, když si nevím rady se školou - parametry

Název produktu: Jak přežít, když si nevím rady se školou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vaše děti si nevědí rady s tím, jak si zorganizovat učení? Neumějí se soustředit? Odkládají věci na poslední chvíli a pak nic nestíhají? Rozvržení času není jejich silná stránka? Pak vás i je osloví kniha psychologů a učitelů, kteří mají spoustu zkušeností z práce s dětmi, které jsou na tom podobně. Knížka nabízí konkrétní, věcné rady, které se týkají organizace času a práce, strategií na udržení pozornosti, plánování činností. Autoři dobře vědí, že se člověku do něčeho nechce, že v něčem nevidí smysl nebo má jiné priority, a nebudou odsuzovat ani napomínat, ale nabídnou dětem strategie, jak získat lepší motivaci, jak si usnadnit školní život, jak se zbytečně nestresovat a dosahovat výsledků. Nelakují věci narůžovo, respektují, že hodně dětí si úplně neuvědomuje, k čemu jim je učení dobré, a snaží se je k tomu nenásilně přivést.

Kniha je určena především dětem staršího školního věku, například těm, které přešly na víceleté gymnázium a potřebují zvládnout nároky dalšího stupně školy. Osloví i rodiče a učitele dětí, pro které je škola oříšek. Ron Shumsky je klinický psycholog a neuropsycholog. Specializuje se na dětskou vývojovou psychologii a zaměřuje se též na popularizaci vědeckých poznatků z těchto oborů. Susan M. Islascox působí jako učitelka. Jak přežít, když si nevím rady se školou - Ron Shumsky, Susan M. Islascox, Rob Bell Rádce pro děti, které nevědí, jak se učit z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Pedagogika od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Jak přežít, když si nevím rady se školou

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.