Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jacko Tomáš, Kolektiv: Angličtina - Příprava na státní maturitu

Učebnice/Odborná literatura

Jacko Tomáš, Kolektiv: Angličtina - Příprava na státní maturitu

Hodnocení: 1x
  • 4

Státní maturita bez problémů. Připravte se spolehlivě a efektivně na státní maturitu! V publikaci najdete: - přehledně zpracované tematické okruhy z angličtiny - texty k rozšíření slovní zásoby - cvičení pro zopakování gramatiky - taktické rady, jak se připravit, abyste u zkoušky obstáli V knize najdete tyto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jacko Tomáš, Kolektiv: Angličtina - Příprava na státní maturitu koupíte i tady

Specifikace Jacko Tomáš, Kolektiv: Angličtina - Příprava na státní maturitu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 109 Kč

Připravte se spolehlivě a efektivně na státní maturitu! V publikaci najdete: - přehledně zpracované tematické okruhy z angličtiny - texty k rozšíření slovní zásoby - cvičení pro zopakování gramatiky - taktické rady, jak se připravit, abyste u zkoušky obstáli ... a dál?

Produkt Jacko Tomáš, Kolektiv: Angličtina - Příprava na státní maturitu

Jacko Tomáš, Kolektiv: Angličtina - Příprava na státní maturitu - parametry

Název produktu: Jacko Tomáš, Kolektiv: Angličtina - Příprava na státní maturitu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Státní maturita bez problémů. Připravte se spolehlivě a efektivně na státní maturitu! V publikaci najdete: - přehledně zpracované tematické okruhy z angličtiny - texty k rozšíření slovní zásoby - cvičení pro zopakování gramatiky - taktické rady, jak se připravit, abyste u zkoušky obstáli V knize najdete tyto kategorie, které se dále dělí na další podkategorie: 1.    Pár tipů, aby řeč nestála 2.    The Czech Republic and Prague 3.    Lifein the Czech Republic efore 1989 and now 4.    The United Kingdom 5.    The Czech Republic and the European Union 6.    The United States 7.    Canada 8.    Australia 9.    British Literature 10.    Alerican Literature 11.    Drama and Theatre 12.    The education system 13.    Holidays and Celebration in English-speaking Countries 14.    Mass Media 15.    Information and Commucation Technology 16.    Environmental and Political Problems 17.    Popular Culture 18.    Health and Illnes 19.    Food, Drink, and Eating Out 20.    Holidays and Travel 21.    Shopping and Fashion 22.    Younth Issues 23.    An Outstanding Prson in History 24.    Someone I know really well 25.    My Biography and Future Plans 26.    Free time – Hobbies, Sport 27.    My Home, Family and Friends 28.    Nepravidelná slovesa 29.    Slovníček Kniha Příprava na státní maturitu – Angličtina, Autor Jacko Tomáš a kolektiv, Anotace: Příprava na státní maturitu – Angličtina Základní anglická gramatika – stručně a přehledně!Lámete si stále dokola hlavu s tím, jak utvořit správný tvar množného čísla, jak vystupňovat přídavné jméno nebo jaký čas máte ve větě užít? V přehledu anglické gramatiky najdete rychle odpověď! Gramatika je zpracovaná v přehledných tabulkách, ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.