Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jack Canfield: Aladinův faktor

Knihy naučná literatura

Jack Canfield: Aladinův faktor

Hodnocení: 1x
  • 4

O knize Objevením Aladinova faktoru získáte kouzelný zdroj sebedůvěry a touhy, díky němuž se naučíte žádat o to co chcete, a splníte si tak své sny v každodenním životě. Zjistíte jaké překážky Vám v žádání brání a jak je překonat. Na ukázkách příběhů lidí, kteří dosáhli úspěchu tím, že žádali o to, po čem touží, Vám ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jack Canfield: Aladinův faktor

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 168 Kč

O knize Objevením Aladinova faktoru získáte kouzelný zdroj sebedůvěry a touhy, díky němuž se naučíte žádat o to co chcete, a splníte si tak své sny v každodenním životě. Zjistíte jaké překážky Vám v žádání brání a jak je překonat. Na ukázkách příběhů lidí, kteří dosáhli úspěchu tím, že žádali o to, po čem touží, Vám tato kniha ukáže jak od základu změnit svůj život. Objevíte bohatství skutečně dobře prožívaného života - bohatství, které nepochází z kouzelné lampy, nýbrž z našeho srdce. Dozvíte se, že: Komu je » ... a dál?

Produkt Jack Canfield: Aladinův faktor

Jack Canfield: Aladinův faktor - parametry

Název produktu: Jack Canfield: Aladinův faktor
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

O knize

Objevením Aladinova faktoru získáte kouzelný zdroj sebedůvěry a touhy, díky němuž se naučíte žádat o to co chcete, a splníte si tak své sny v každodenním životě. Zjistíte jaké překážky Vám v žádání brání a jak je překonat. Na ukázkách příběhů lidí, kteří dosáhli úspěchu tím, že žádali o to, po čem touží, Vám tato kniha ukáže jak od základu změnit svůj život. Objevíte bohatství skutečně dobře prožívaného života - bohatství, které nepochází z kouzelné lampy, nýbrž z našeho srdce. Dozvíte se, že: Komu je určena: Obsah:

Kniha má 261 stran a je rozdělena do třech dílů a několika kapitol. První díl - Aladinův faktor Pět hlavních důvodů, proč nežádáme o to, co chceme

Úplně nový svět

Mistři lampy Druhý díl - Osvnobození džina Musíte vědět co si přát

Zapálení lampy

Překonání labyrintu strachu Třetí díl - Jak žádat, koho žádat a o co žádat Jak žádat

Žádejte doma

Žádejte ve škole

Žádejte v zaměstnání

Žádejte svět

Ptejte se sami sebe

Žádejte vyšší moc

Na co čekáte? Začněte jednat!

Máme k Vám žádost Kdo je Jack Canfield?

Kdo je Mark Victor Hansen? Autoři: Osobní spokojenost. Tvůrčí naplnění. Pracovní úspěch. Osvobození od strachu – a nový příslib radosti, která je vaše na požádání. Máme schopnosti toho všeho dosáhnout. Nyní nás Jack Canfield a Mark Victor Hansen seznamují s Aladinovým faktorem – kouzelným zdrojem sebedůvěry a touhy, díky níž se naučíme žádat o to, co chceme, a splníme si tak své sny v každodenním životě. Aladinův faktor vysvětluje hlavní překážky, které nám v žádání brání, a učí nás jednoduché techniky, jak tyto překážky překonat. Kategorie Zdraví a životní styl - Osobní rozvoj - Psychologie pro

každého Naučná - Psychologie - Psychologie pro každého Zdraví a životní styl - Osobní rozvoj - R


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.