MENU

Srovnání cen » Ostatní produkty » Srovnání cen JABRA FreeWay černá

Ostatní produkty

JABRA FreeWay černá

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5707055019777

     » Uskutečnit a přijímat hovory pouze pomocí hlasu      » Informuje o postupu párování s telefonem, jménu volajícího a stavu baterie      » Zapíná se a vypíná automaticky s pomocí zabudovaného pohybového snímače      » Vždy čisté hovory a poslech hudby ve vozidle      » Přehrává hudbu přes audio systém ve vozidle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73923
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen JABRA FreeWay černá

Specifikace JABRA FreeWay černá

Kategorie Ostatní produkty
Výrobce JABRA
Nejnižší cena 1 790 Kč

Hands Free do auta - Bluetooth pro mob. tel., 14 hodin hovoru, 3x reproduktor, Li-Pol. Hands Free JABRA FreeWay je zařízení určené do auta, které poskytuje špičkový a dokonale vykreslený zvuk s třemi reproduktory a podporou technologie virtual surround. Provozujte s JABRA FreeWay své rozhovory v té nejvyšší kvalitě a vždy akusticky jasné. K tomu dopomáhají dva mikrofony, které ruší ozvěnu i šum větru. Přístroj se automaticky sám zapíná a vypíná pomocí vestavěného pohybového senzoru. Nastavením vás provedou hlasové » ... a dál?

Produkt JABRA FreeWay černá

JABRA FreeWay černá - parametry

Název produktu: JABRA FreeWay černá
Výrobce: JABRA
Minimální cena: 1 790 Kč
Maximální cena: 2 640 Kč
Ušetríte až: 850 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

     » Uskutečnit a přijímat hovory pouze pomocí hlasu

     » Informuje o postupu párování s telefonem, jménu volajícího a stavu baterie

     » Zapíná se a vypíná automaticky s pomocí zabudovaného pohybového snímače

     » Vždy čisté hovory a poslech hudby ve vozidle

     » Přehrává hudbu přes audio systém ve vozidle s pomocí FM vysílače

     » Lze streamovat hudbu, podcasty a pokyny GPS přímo do komunikátoru FREEWAY

     » Spárování se dvěma mobilními přístroji současně

     » Až 14 hodin hovoru a pohotovostní doba až 40 dnů. Pomyslíte si, že sedí přímo u vás Jabra FREEWAY je jedním z prvních automobilových hlasových komunikátorů se 3 reproduktory spojenými s technologií Virtual Surround Sound. Můžete si vychutnat velmi čistý zvuk, jako byste hovořili se spolujezdcem ve vozidle. Všechny zvuky na pozadí spojené s troubením aut, silničními pracemi a výmoly na silnici zmizí díky technologii duálního mikrofonu FREEWAY, která odfiltruje všechno, jen ne váš hlas. Tak intuitivní

Otevřete dveře auta, nastupte dovnitř a komunikátor Jabra FREEWAY se zapne a je připraven k použití. Při příchozím hovoru Jabra FREEWAY oznámí jméno volajícího. Hovor lze poté přijmout nebo odmítnout pouze s pomocí hlasu. Jednoduchými slovními pokyny lze rovněž uskutečňovat hovory, znovu vytáčet čísla a ukončovat hovory. Po dosažení místa určení se Jabra FREEWAY vypne po opuštění vozidla. Specifikace Konektivita Bezdrátová technologie: Bluetooth - Podporuje Bluetooth™ a bezdrátové připojení pomocí tohoto rozhraní Verze Bluetooth: 3.0 - Podporuje Bluetooth™ verze 3.0 AVRCP: Ano - Z tohoto zařízení můžete ovládat hudební obsah během streamování z jiného zařízení (například mobilního telefonu) Automatické párování: Ano - Při použití funkce Automatické párování bude zařízení automaticky spárováno se zařízeními Bluetooth™, která tuto funkci podporují Streamování hudby: Ano - Zařízení může streamovat hudbu ze zdroje, jako je například chytrý telefon, notebook s rozhraním Bluetooth, tablet nebo MP3 přehrávač Jabra PC Suite: Ne - Toto zařízení nemá Jabra PC Suite Reproduktory Frekvenční charakteristika: Širokopásmový - Reproduktory s širokopásmovou/HD Voice frekvenční charakteristikou umožňují realistickou reprodukci lidského hlasu v optimalizovaných digitálních linkách (například telefonování pomocí IP telefonů nebo systémů UC) Digitální zpracování signálu: Ano - DSP (Digital Signal Processing) je technologie, která digitálně optimalizuje váš hlas i hudbu a potlačuje ozvěnu Mikrofon Typ mikrofonu: Duální mikrofon (Noise Blackout™) - Mikrofony s funkcí Noise Blackout™ jsou vybaveny filtrem agresivního šumu se dvěma mikrofonními jednotkami; šum se odstraňuje pomocí softwaru DSP (Digital Signal Processing) Citlivost mikrofonu: High (E-HS) - Mikrofon s vysokou citlivostí (HS) – námi dodávaný mikrofon s nejvyšší přenášenou hlasitostí; často se používá pro telefony, které mají velmi nízkou výstupní hlasitost; lze jej připojit přímo k telefonu, takže není nutné použít zesilovač Funkce ztlume


Přidat recenzi pro JABRA FreeWay černá

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.