Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen J.R. Ward: Znovuzrozený milenec (Bratrstvo černé dýky 10)

Próza - beletrie

J.R. Ward: Znovuzrozený milenec (Bratrstvo černé dýky 10)

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : J.R. Ward, Znovuzrozený milenec je desátou knihou sére Bratrstvo černé dýky , kterou napsala J.R. Ward . Tohrment kdysi býval slavný bojovník a neohrožený vůdce elity upířích bojovníků zvané Bratrstvo černé dýky . Pak se stala tragická událost, která jej zlomila. Po smrti jeho shellan se z něj stal jen pouhý ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení J.R. Ward: Znovuzrozený milenec (Bratrstvo černé dýky 10)

  • 5

Kamča83, 27. listopadu 2015

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem podvědomě nechtěla, aby zatím poslední díl skončil, nebo něčím jiným, ale tento díl jsem přečetla snad nejdéle ze všech :-/ Ne že bych ho nedoporučovala;-) Každopádně se těším na díl další a zároveň hrozím, kolik těch dílů ještě bude...


Specifikace J.R. Ward: Znovuzrozený milenec (Bratrstvo černé dýky 10)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 63 Kč

Od smrti jeho shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii. Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou - uvězněnou ve studené, izolované zemi-nezemi daleko od klidu a míru Stínu - obrací se k andělovi s nadějí na záchranu té, kterou ztratil. Protože mu » ... a dál?

Produkt J.R. Ward: Znovuzrozený milenec (Bratrstvo černé dýky 10)

J.R. Ward: Znovuzrozený milenec (Bratrstvo černé dýky 10) - parametry

Název produktu: J.R. Ward: Znovuzrozený milenec (Bratrstvo černé dýky 10)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 63 Kč
Maximální cena: 67 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : J.R. Ward, Znovuzrozený milenec je desátou knihou sére Bratrstvo černé dýky , kterou napsala J.R. Ward . Tohrment kdysi býval slavný bojovník a neohrožený vůdce elity upířích bojovníků zvané Bratrstvo černé dýky . Pak se stala tragická událost, která jej zlomila. Po smrti jeho shellan se z něj stal jen pouhý stín Tohra, kterého bratři znali. Beznadějně zoufalého, vyhublého a zdeptaného jej našel padlý anděl a rozhodl se, že ho přivede zpět k bratrům. Padlí andělé ovšem sledují pouze své vlastní cíle.. Bratrstvo pomůže Tohrovi z nejhoršího a on se velice pomalu vrací zpět na osudem předurčenou cestu hrdého upířího bojovníka. Vrhá se do boje a spolu s bratry pokračuje ve válce s Bezduchými. Ale stane se další nečekaná věc. Začnou se mu zdát sny a jsou to pravé noční můry. V hrůzných snových scenériích vidí Tohr svou zemřelou družku, jež trpí v zajetí v podivném studeném vězení jakési země - nezemě. Nejprve mu sny dávají naději, že by milovanou shellan mohl získat zpět a žádá o pomoc padlého anděla. Odpověď na naději i prosbu je o to víc zdrcující. Tohrment se má naučit milovat jinou a jen tak osvobodí svou družku a vrátí své i její duši mír. Tohr ví, že není schopen milovat jinou ženu. Znamená to, že jak on, tak jeho shellan jsou odsouzeni k věčnému utrpení. Pak se ale nečekaně objeví žena s temnou minulostí a Tohr si neví se svými city rady. Vypadá to, že nic nebude jako dřív... Druh sortimentu : Kniha, Znovuzrozený milenec, Jazyk : Čeština, Počet stran : 672 DOSTUPNÉ AJ V KOLEKCII ZA SKVELÚ CENU. :-) Od smrti jeho Shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii. Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou – uvězněnou ve studené, izolované zemi-nezemi daleko od klidu a míru Stínu – obrací se k andělovi s nadějí na záchranu té, kterou ztratil. Protože mu ale Lassiter říká, že se musí naučit milovat jinou, chce-li osvobodit svou dřívější družku. Tohr ví, že už jsou všichni předem odsouzeni... Jenomže pak se mu začne dostávat pod kůži žena s temnou minulostí. Na pozadí běsnící války s bezduchými a s novým klanem upírů, který usiluje o trůn Slepého krále, potýká se Tohr se svou pohřbenou minulostí a velmi žhavou budoucností plnou vášně... ale dokáže popustit uzdu svému srdci a všechny osvobodit? knihy -

serie Bratrstvo černé dýky vyšli v nasledovném pořadí: 1. Milenec z temnot (2010) 2. Milenec z věčnosti (2010) 3. Probuzený milenec (2010) 4. Nalezený milenec (2011) 5. Nespoutaný milenec (2011) 6. Vyvolený milenec (2011) 7. Pomstěný milenec (2011) 8. Milenec jen můj (2011) 9. Milenka pout zbavená (2011) 10. Znovuzrozený milenec (2012) 11. Vytoužený milenec (2013)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.