Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen J. R. Ward: Hněv

Próza - beletrie

J. R. Ward: Hněv cena od 0 Kč

J. R. Ward: Hněv

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : J.R. Ward, Hněv , který napsala J.R.Ward vás zve do pochmurného Caldwellu k napínavému sledování dalšího boje na život a na smrt, démonských sil i andělských bookmakerů. Pojďte sledovat andělsko-démonský zápas. Tentokrát je ve hře již čtvrtá duše. Kdo vyhraje tuto duši posedlou jedním z nejtěžších hříchů? ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

J. R. Ward: Hněv - parametry

Název produktu: J. R. Ward: Hněv
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : J.R. Ward, Hněv , který napsala J.R.Ward vás zve do pochmurného Caldwellu k napínavému sledování dalšího boje na život a na smrt, démonských sil i andělských bookmakerů. Pojďte sledovat andělsko-démonský zápas. Tentokrát je ve hře již čtvrtá duše. Kdo vyhraje tuto duši posedlou jedním z nejtěžších hříchů? Najde se někdo, kdo ji před věčností strávenou v peklezachrání? Komu připadne ubohá duše, kterou posedl hněv ? Hněv začíná na neobvyklém místě. Nahý muž se probudí na místním hřbitově na jednom z náhrobků. Neví, kdo je. Neví, jak se jmenuje. Nemá minulost a nemá ani budoucnost. Vše, co si pamatuje, je jen jeho křestní jméno a nápis na náhrobku, na němž se toho dne probudil: Jim Heron. Neví kam jít a tak se zmatený a dezorientovaný vypotácí hřbitovní bránou na ulici a vstoupí přímo do cesty kolem jedoucímu autu. Ani Mels Carmichaelové se příliš nevyvedl den. Práce pro místní noviny umí být občas náročná a když vám ještě k tomu skočí pod auto neznámy muž, je to na zabití. Mels má tolik výčitek svědomí, že neznámému muži ublížila, a tak ho navštíví v nemocnici a poslechne si jeho příběh. Rozhodne se mu pomoci najít, kam patří a zjistit, kdo vlastně je a odkud pochází. Tak se nejen zaplétá čím dál hlouběji do vztahu s neznámým, ale postaví se do cesty protivníkovi mnohem silnějšímu, než by mohla zvádnout. Stane se cílem obávaného zlého démona, který ve snaze vyhrát bitvu pomocí hněvu , je svou záští a nenávistí ke všemu živému schopen čehokoliv. Obzvlášť, když hrozí, že figurka ovládaná jeho hněvem prohraje pekelným mocnostem další duši na andělsko-ďábelské mocenské šachovnici. Druh sortimentu : Kniha, Hněv, Jazyk : Čeština, Počet stran : 480 Čtvrté klání souboje dobra se zlem. Po třech kolech je skóre 2:1 ve prospěch dobra, avšak síly obou protivníků jsou víceméně vyrovnané a každý se snaží využít slabostí druhého ve svůj vlastní prospěch.

Jim Heron, padlý anděl, s povahou napůl zlovolnou a napůl dobrotivou, v sobě objevuje temné stránky a upřednostňuje své osobní zájmy, jimiž ohrožuje výsledek zápasu s démonkou Devinou, která se neúspěšně pokouší zbavit svého kompulzivního jednání, poháněného silnými majetnickými sklony a neovladatelnou touhou po svém úhlavním nepříteli.

Reportérka Caldwellského kurýru Mels Carmichaelová cestou z práce srazí autem dezorientovaného muže a bezprostředně po nehodě ho navštíví v nemocnici. Tajemný neznámý si ze své minulosti nepamatuje vůbec nic a Mels, fascinovaná jeho nejasnou identitou i neodolatelným charismatem, se rozhodne, že mu pomůže oživit paměť, a nabídne mu svou pomoc. Při pátrání po jeho totožnosti však zjišťuje znepokojivé, bezútěšné skutečnosti, proniká do světa, v němž realita splývá s nadpřirozenem, a ve snaze o odhalení pravdy se ocitá v nebezpečných situacích, kdy jí jde o život.

Vzpomínky, které se záhadnému muži postupně vracejí, odhalují strašlivé skutečnosti z jeho života plného násilí, zla a chladnokrevného vraždění. Pod tíhou svědomí se rozhodne aspoň částečně odčinit své skutky, znič


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.