Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen J. R. Ward: Chamtivost

Próza - beletrie

J. R. Ward: Chamtivost

Hodnocení: 1x
  • 4

Sedm smrtelných hříchů, sedm lidských duší, které se octily na scestí. Stvořitel už je znechucený věčným soubojem mezi dobrem a zlem o vládu nad světem, a tak nechá rozehrát poslední zápas, který rozhodne o definitivním vítězství. Jak andělé, tak démoni se musí dohodnout na osobě hráče přijatelného pro obě strany. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80952
skladem

Jaké má kniha
Chamtivost
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace J. R. Ward: Chamtivost

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 289 Kč

Odvěký souboj mezi dobrem a zlem – se stále stejnými hráči a stále stejnými zavrženíhodnými dušemi. Sedm hlavních hříchů, které si nezaslouží nic než věčné zatracení. Další nelítostný souboj mezi padlým andělem se zatvrzelým srdcem a démonem, který je už mnohem opatrnější a zákeřnější. Isaac Roth, člen takzvaných černých vojenských operací, jehož jediným posláním je plnit rozkaz svých nadřízených a bezhlavě zabíjet, má za sebou temnou minulost a ještě neutěšenější budoucnost. Za nelegální činnost se ocitne za » ... a dál?

Produkt J. R. Ward: Chamtivost

J. R. Ward: Chamtivost - parametry

Název produktu: J. R. Ward: Chamtivost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sedm smrtelných hříchů, sedm lidských duší, které se octily na scestí. Stvořitel už je znechucený věčným soubojem mezi dobrem a zlem o vládu nad světem, a tak nechá rozehrát poslední zápas, který rozhodne o definitivním vítězství. Jak andělé, tak démoni se musí dohodnout na osobě hráče přijatelného pro obě strany. Vyvolený jedinec v sobě tedy musí mít stejnou míru schopnosti konat dobro i zlo - a závisí jen a jen na něm, jak ovlivní osud svých svěřenců. Vítězí strana, která si připíše víc duší, a nerozhodný výsledek nepřipadá v úvahu. Pokud vyhrají andělé, Země se změní v přeslazené štědrovečerní ráno; budou-li mít převahu démoni, připadnou jim duše celého lidstva a andělé se stanou jejich otroky... Jim Heron, příslušník tajných armádních jednotek, jehož profesí je zabíjet na rozkaz svých nadřízených, na vykoupení nevěří a hřích považuje za relativní pojem. Jeho neotřesitelný názor se však změní v okamžiku, kdy se stane padlým andělem a dostane za úkol spasit duše sedmi osob, stravované jedním

ze sedmi hlavních hříchů. A své poslání nesmí odmítnout. Jeho prvním úkolem je zachránit duši Vincenta diPietra, chladného muže bez citu, neschopného upřímně milovat ani se radovat. Svou duši zaprodal hromadění majetku a peněz už v sedmnácti letech a ze svých nároků nehodlá slevit až do chvíle, kdy se spřátelí s jedním z svých zaměstnanců, drsným, upřímným a samorostlým Jimem Heronem, který se prohlásí za jeho spasitele. Vinův život je pevně spjatý s okouzlující kráskou, již se rozhodl požádat o ruku, avšak v kritickém okamžiku se seznamuje s jemnou a laskavou Marií-Terezou, díky níž zpochybní nejen svůj vytčený cíl, ale i svou původní volbu a spolu se svým zachráncem se rozhodne zapojit do souboje o osvobození vlastní duše. Odvěký souboj mezi dobrem a zlem – se stále stejnými hráči a stále stejnými zavrženíhodnými dušemi. Sedm hlavních hříchů, které si nezaslouží nic než věčné zatracení. Další nelítostný souboj mezi padlým andělem se zatvrzelým srdcem a démonem, který je už mnohem opatrnější a zákeřnější. Isaac Roth, člen takzvaných černých vojenských operací, jehož jediným posláním je plnit rozkaz svých nadřízených a bezhlavě zabíjet, má za sebou temnou minulost a ještě neutěšenější budoucnost. Za nelegální činnost se ocitne za mřížemi, aniž tuší, že má v patách mocného nepřítele, co mu usiluje o život. Jeho osud se ocitne v rukou veřejné obhájkyně Grier Childeové, která v něm probudí dosud neprožitou vášeň. Isaakův někdejší kamarád Jim Heron, teď už padlý anděl, ho však před zatracením jeho duše varuje a nutí ho k zásadnímu rozhodnutí: buď kapituluje, anebo uvěří tomu, že nejmocnější zbraní proti zlu je upřímná láska.počet stran: 440 Nekonečná řada obětí - to je důsledek invaze mimozemských bytostí, které se usadily nedaleko Borgentownu. Inteligentní a kruté rostliny potřebují ke svému dalšímu rozmnožování lidská těla a berou si je bez jakýchkoliv skrupulí. Pamelina sestra, její vysněný idol i další kamarádi se postupně stávají nadlidskými zrůdami, kte


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.