Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen J. Lynn: Počkám na tebe

Próza - beletrie

J. Lynn: Počkám na tebe cena od 0 Kč

J. Lynn: Počkám na tebe

Hodnocení: 1x
  • 4

Počkám na tebe - Jennifer L. / Lynn J. Armentrout. Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

J. Lynn: Počkám na tebe - parametry

Název produktu: J. Lynn: Počkám na tebe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Počkám na tebe - Jennifer L. / Lynn J. Armentrout. Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat… Počkám na tebe - Jennifer L. / Lynn J. Armentrout od nakladatelství Baronet a. s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : J. Lynn, Jennifer L. Armentrout, Počkám na tebe je román J. Lynn a vypráví o tom, jak někdy život úplně zamíchá všemi vašimi pečlivě promyšlenými plány a obrátí je vzhůru nohama... Pro Avery bylo jediným východiskem nastoupit na univerzitu, která je víc než tisíc mil od jejího domova. Bylo to jediné řešení jak utéct před tím, co se jí stalo během Haloweenské party. Zbyla jí obrovská rána na duši a na levé ruce náramek, který nesundává. Vše, co si přeje je studovat, najít si několik kamarádů a trávit čas jako každá jiná nenápadná vysokoškolačka. Co si ale rozhodně nepřála je, aby se na ni zaměřil jediný kluk, který by všechny její plány mohl zmačkat a hodit do koše. Ale....na něco se vyplatí si počkat.... A něco se vyplatí prožít... Cameron má metr devadesát a oslnivý modrý pohled. Avery se z něj podlamují kolena. Je nádherný, vtipný a i když se od něj snaží držet co nejdál, on se vždy objeví tam, kde je i ona. Nechce si s ním nic začínat, ale jiskří to mezi nimi od prvního momentu a to jak se oba cítí, když se ocitnu spolu o samotě, už ani jeden z nich nemůže přehlížet... O něčem by se nemělo mlčet... Ale Avery nemá odvahu Camovi svůj hrozný zážitek vyprávět.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.