Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen J. Anthony Boeckh: Velké oživení

Učebnice/Odborná literatura

J. Anthony Boeckh: Velké oživení

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Země vyspělého světa si dlouhé roky žily nad poměry a teď na to tvrdě doplácejí. Je čas splatit dluhy. K oddlužení však bude docházet na pozadí velmi křehké ekonomiky, kterou se snaží svými opatřeními povzbudit politici a centrální banky. Pro zažehnání dalšího prohlubování finanční krize se odhodlali k velmi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Velké oživení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? J. Anthony Boeckh: Velké oživení koupíte i tady

Specifikace J. Anthony Boeckh: Velké oživení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 57 Kč

Země vyspělého světa si žily dlouhé roky nad poměry, na což teď tvrdě doplácejí. Je čas splatit dluhy. K oddlužení však bude docházet na pozadí velmi křehké ekonomiky, kterou se snaží svými opatřeními ... a dál?

Produkt J. Anthony Boeckh: Velké oživení

J. Anthony Boeckh: Velké oživení - parametry

Název produktu: J. Anthony Boeckh: Velké oživení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 57 Kč
Maximální cena: 426 Kč
Ušetríte až: 369 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Země vyspělého světa si dlouhé roky žily nad poměry a teď na to tvrdě doplácejí. Je čas splatit dluhy. K oddlužení však bude docházet na pozadí velmi křehké ekonomiky, kterou se snaží svými opatřeními povzbudit politici a centrální banky. Pro zažehnání dalšího prohlubování finanční krize se odhodlali k velmi uvolněné měnové politice a zavalili trhy levnými penězi. Tento dosud nevídaný experiment, který má odvrátit působení sestupné fáze v ekonomice, dostal název Velké oživení. Protože se jedná o experiment a protože na finančních trzích vládne obrovská nejistota, nikdo netuší, co nás v nejbližších letech čeká. Bude to inflace, nebo naopak deflace? Kam se promítne vydání několika miliard čerstvě natištěných peněz? Čekají nás další finanční mánie? Jak bude probíhat oddlužení soukromého sektoru a jaký rozměr získá krize veřejných rozpočtů, jež jsou zatíženy stále rostoucími vládními deficity? Na tyto a další otázky, které spolu navzájem souvisejí, se snaží odpovědět tato kniha. Z obsahu: Předmluva Poděkování Úvod 1. část: FINANČNÍ NESTABILITA 1. Věk inflace 2. Dluhový supercyklus, krize likvidity a finanční krach v letech 2008–2009 3. Dlouhá vlna v ekonomice 4. Vládní deficity a Velké oživení 5. Peníze a Velké oživení 6. Finanční mánie a bubliny 2. část: TRHY: PŘIPRAVUJEME SE NA NOVÉ INVESTIČNÍ PROSTŘEDÍ 7. Alokace aktiv: Investování v turbulentním světě 8. Akciový trh 9. Úrokové sazby a dluhopisový trh 10. Americký dolar 11. Zlato 12. Komodity 13. Nemovitosti 3. část: BUDOUCNOST: JE VŮBEC MOŽNÝ NÁVRAT K TRVALÉ STABILITĚ? 14. Skomírající Amerika: Zotaví se? 15. Politika a politici na dně dlouhé vlny Shrnutí a závěry Poznámky O autorovi O autorovi: Ekonomické a finanční komentáře Tonyho Boeckha jsou široce sledované individuálními i institucionálními investory všech světově významných zemí po více než čtyřicet let. Louis Rukeyser z Wall Street Week jej nazval „expertem, na kterého se spoléhají experti“. Jeho analýzy a předpovědi jsou nejtěsněji spojeny s Bank Credit Analyst (BCA), kterou posunul až do současné podoby; v letech 1968–2002 byl předsedou, výkonným ředitelem a šéfredaktorem BCA Research Inc. Pod jeho vedením se BCA rozrostla z malé firmy v jednu z předních nezávislých analytických společností na světě. Získal doktorát z financí a ekonomie na Wharton School, University of Pennsylvania. Své první zkušenosti s ekonomickým a finančním výzkumem získal na počátku šedesátých let v kanadské centrální bance. Několik let vyučoval ekonomii a finance na McGill University v Montrealu. Je spoluautorem knihy The Stock Market and Inflation (Akciový trh a inflace), publikované nakladatelstvím Dow Jones-Irwin v roce 1982. V letech 1985–1999 se také zapojil do byznysu investičního managementu jako předseda Greydanus, Boeckh and Associates, investiční firmy specializující se na pevně úročené cenné papíry. Tony je dlouholetým zastáncem principů tržní ekonomiky. Je zakládajícím správcem (trustee) Fraser Institut se sídlem ve Vancouveru, což je ekonomi


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.