Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Izzad-Dín Abúléš: Nebudu nenávidět

Knihy

Izzad-Dín Abúléš: Nebudu nenávidět

Hodnocení: 1x
  • 4

Působivé svědectví o boji za odpuštění a smíření.Palestinský lékař a mírový aktivista Izzeldin Abuelaish vzpomíná na své dcery, které zahynuly při bombovém útoku v Pásmu Gazy v roce 2009, a přitom vypráví příběh svého života, své rodiny i národa. Izzeldin Abuelaish prosazuje mírové řešení vztahů mezi Palestinou a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nebudu nenávidět
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Izzad-Dín Abúléš: Nebudu nenávidět koupíte i tady

Specifikace Izzad-Dín Abúléš: Nebudu nenávidět

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 149 Kč

Palestinský lékař a mírový aktivista Izzad-Dín Abúléš vzpomíná na své dcery, které zahynuly při bombovém útoku v Pásmu Gazy v roce 2009, a přitom vypráví příběh svého života, své rodiny i národa. Abú ... a dál?

Produkt Izzad-Dín Abúléš: Nebudu nenávidět

Izzad-Dín Abúléš: Nebudu nenávidět - parametry

Název produktu: Izzad-Dín Abúléš: Nebudu nenávidět
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Působivé svědectví o boji za odpuštění a smíření.Palestinský lékař a mírový aktivista Izzeldin Abuelaish vzpomíná na své dcery, které zahynuly při bombovém útoku v Pásmu Gazy v roce 2009, a přitom vypráví příběh svého života, své rodiny i národa. Izzeldin Abuelaish prosazuje mírové řešení vztahů mezi Palestinou a Izraelem, prosté násilí a zaslepenosti. Sám jde příkladem a léčí jak palestinské, tak izraelské neplodné ženy. Z jeho vyprávění si lze udělat představu o dějinách izraelsko-palestinské oblasti po roce 1948, kdy vznikl samostatný izraelský stát a tisíce Palestinců byly nuceny odejít do stísněného uprchlického tábora v Pásmu Gazy. Jedná se o pohled nanejvýš lidského a vzdělaného Palestince z druhé (a málo prozkoumané) strany barikády.Text doprovázejí fotografie Abuelaishových rodinných příslušníků a citace z dokumentů a dopisů.

Izzeldin Abuelaish (nar. 1955) je palestinský lékař, který vyrostl v uprchlickém táboře Džabálijá v Pásmu Gazy. Než byly zabity jeho tři dcery, pracoval jako výzkumník Gertnerova institutu v Nemocnici Chaima Šeby v Tel Avivu. Nyní žije se svou rodinou v Torontu, kde působí na Torontské univerzitě. Kniha Nebudu nenávidět se stala mezinárodním bestsellerem, práva byla prodána do sedmnácti zemí. Izzeldin Abuelaish objíždí se svým mírovým poselstvím celý svět a za prosazování smíru prostřednictvím nenásilí byl tři roky po sobě nominován na Nobelovu cenu míru. Nebudu nenávidět - Izzad-Dín Abúléš, Palestinský lékař a mírový aktivista Izzad-Dín Abúléš vzpomíná na své dcery, které zahynuly při bombovém útoku v Pásmu Gazy v roce 2009, a přitom vypráví příběh svého života, své rodiny i národa. Abúléš prosazuje mírové řešení vztahů mezi Palestinou a Izraelem, prosté násilí a zaslepenosti. Sám jde příkladem a léčí jak palestinské, tak izraelské neplodné ženy. Z jeho vyprávění si lze udělat představu o dějinách izraelsko-palestinské oblasti po roce 1948, kdy vznikl samostatný izraelský stát a tisíce Palestinců byly nuceny odejít do stísněného uprchlického tábora v Pásmu Gazy. Jedná se o pohled vzdělaného Palestince, který je lidsky na výši, z druhé (a málo prozkoumané) strany barikády. Text doprovázejí fotografie Abúléšových rodinných příslušníků a citace z dokumentů a dopisů. Tento příběh je nezbytná lekce proti nenávisti a pomstě. - Elie Wiesel, nositel Nobelovy ceny míru Doktor Abúléš v této knize vyjádřil nevšední odhodlání k odpuštění a smíření, které je základem pro trvalý mír ve Svaté zemi. - Jimmy Carter, americký prezident z kategorie Knihy | Beletrie | Skutečné osudy od HOST naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.