Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ivomir: The White Book – Kniha z lásky a o lásce

Knihy naučná literatura

Ivomir: The White Book – Kniha z lásky a o lásce

Hodnocení: 1x
  • 4

Už jsme se naučili, co musíme udělat, ale bojíme se, co si o našich činech a o nás budou myslet ostatní, co tomu řeknou. Láska je lékem a kořením života Sami jsme si vytvořili nekonečný a nesmyslný seznam omezení, přidělili jsme příliš velkou roli našemu egu. Abychom se od něj oprostili, musíme milovat. Láska nás ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivomir: The White Book – Kniha z lásky a o lásce koupíte i tady

Specifikace Ivomir: The White Book – Kniha z lásky a o lásce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 104 Kč

Tato kniha je zpovědí o tom, jak může být člověk opravdu šťastný bez ohledu na události, které se dějí. Je o víře, která se transformuje do budoucna. Je o lásce a pro lásku o tom bezpodmínečném, co dává smysl našemu životu a naší existenci. Bílá kniha = kniha lásky! Seznamte se s Ivomirem všestrannou osobností Autorem je obyčejný člověk, který je součástí historie jednoho národa, producent relaxačních CD, autor Černé knihy kandidující na Nobelovu cenu a všech knih bulharského nakladatelství Fenix, » ... a dál?

Produkt Ivomir: The White Book – Kniha z lásky a o lásce

Ivomir: The White Book – Kniha z lásky a o lásce - parametry

Název produktu: Ivomir: The White Book – Kniha z lásky a o lásce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 195 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Už jsme se naučili, co musíme udělat, ale bojíme se, co si o našich činech a o nás budou myslet ostatní, co tomu řeknou. Láska je lékem a kořením života Sami jsme si vytvořili nekonečný a nesmyslný seznam omezení, přidělili jsme příliš velkou roli našemu egu. Abychom se od něj oprostili, musíme milovat. Láska nás zachrání a poradí nám na naší cestě životem. Pomůže nám korigovat také naše přehnaná čekávání. Milujte a váš život se zlepší Tato Kniha lásky a o lásce si klade za cíl dotknout se těch z vás, kteří to potřebují, a přimět vás, abyste vykročili na cestu k sobě s LÁSKOU! Musíme udělat jen malý krůček, sebrat odvahu, abychom si uvědomili, kdo jsme, abychom dokázali akceptovat sami sebe a nakonec objevit statečnost samotnou a otevřeně ŘÍCT, kdo jsme a po čem toužíme! Všechny potřebné informace nalezneme v knihovně kogitality shromažďující veškeré lidské poznání a zkušenosti. Akašické kroniky toto vědění zaznamenávají a posílají nám zprávy pomocí symbolů ve snu. S důvěrou, láskou a otevřeností dosáhneme všeho, čeho chceme dosáhnout. Seznamte se s Ivomirem – všestrannou osobností Autorem je obyčejný člověk, který je součástí historie jednoho národa, producent relaxačních CD, autor Černé knihy kandidující na Nobelovu cenu a všech knih bulharského nakladatelství Fenix, tvůrce teorie Cogitality, člověk, který si přeje všude šířit pozitivní poselství mentality. The White Book – Kniha z lásky a o lásce - Ivomir Nikolov Dimčev. Tato kniha je zpovědí otom, jak může být člověk opravdu šťastný bez ohledu na události, které se dějí. Je ovíře, která se transformuje do budoucna. Je olásce apro lásku – otom bezpodmínečném, co dává smysl našemu životu anaší existenci. Bílá kniha = kniha lásky! Seznamte se sIvomirem – všestrannou osobností Autorem je obyčejný člověk, který je součástí historie jednoho národa, producent relaxačních CD, autor Černé knihy kandidující na Nobelovu cenu avšech knih bulharského nakladatelství Fenix, tvůrce teorie Cogitality, člověk, který si přeje všude šířit pozitivní poselství mentality. The White Book – Kniha z lásky a o lásce - Ivomir Nikolov Dimčev od nakladatelství Anag v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Lothar J. Seiwert; Werner Tiki Küstenmacher. Už žádné přeplněné plánovací kalendáře, neustálý stres a nekonečně dlouhé seznamy toho, co musíte udělat. S pomocí jednoduchých zásad obsažených v knize „simplify your time“ se naučíte, jak se suverénně a klidně vypořádat s časovou tísní a naléhavými úkoly. Získejte zpět čas na podstatné věci! Lothar Seiwert, spoluautor světového bestselleru „simplify Your Life“, vám ukáže, jak snadno zvládnout své úkoly, abyste mohli žít šťastnější a uvolněnější život. Díky jeho


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.