Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ivo Šteiner: Kardiopatologie

Knihy

Ivo Šteiner: Kardiopatologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografie předního odborníka královéhradeckého Fingerlandova ústavu patologie shrnuje jeho poznatky v kardiopatologii za téměř padesát let. Publikace slouží jako postgraduální učebnice jak pro patology, tak pro kardiology, autor sám ji zamýšlel jako přehledné a srozumitelné interdisciplinární propojení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78359
skladem

Jaké má kniha
Kardiopatologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivo Šteiner: Kardiopatologie koupíte i tady

Specifikace Ivo Šteiner: Kardiopatologie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 454 Kč

Monografie předního odborníka královéhradeckého Fingerlandova ústavu patologie shrnuje jeho poznatky v kardiopatologii za téměř padesát let. Publikace slouží jako postgraduální učebnice jak pro patolo ... a dál?

Produkt Ivo Šteiner: Kardiopatologie

Ivo Šteiner: Kardiopatologie - parametry

Název produktu: Ivo Šteiner: Kardiopatologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 454 Kč
Maximální cena: 700 Kč
Ušetríte až: 246 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografie předního odborníka královéhradeckého Fingerlandova ústavu patologie shrnuje jeho poznatky v kardiopatologii za téměř padesát let. Publikace slouží jako postgraduální učebnice jak pro patology, tak pro kardiology, autor sám ji zamýšlel jako přehledné a srozumitelné interdisciplinární propojení morfologického přístupu s klinickou praxí. OBSAH: Předmluva   1. Místo úvodu   2. Morfologie srdce 2.1. Srdce a osrdečníkový vak 2.2. Interiér srdce 2.3. Cévy srdce 2.4. Inervace srdce 2.5. Převodní systém srdce 2.6. Histologie a elektronová mikroskopie srdce   3. Ateroskleróza a ischemická choroba srdce 3.1. Ateroskleróza 3.2. Ischemická choroba srdce   4. Systémová hypertenze a srdce   5. Plicní hypertenze a srdce 5.1. Plicní embolie 5.2. Plicní hypertenze 5.3. Plicní srdce - cor pulmonale   6. Myokard 6.1. Myokarditida 6.2. Kardiomyopatie 6.3. Patologická depozita v myokardu   7. Chlopenní vady 7.1. Revmatická horečka a porevmatické postižení srdce 7.2. »Degenerativní« kalcifikace 7.3. Myxoidní degenerace 7.4. Karcinoidový syndrom 7.5. Jednotlivé chlopenní vady   8. Endokarditidy 8.1. Neinfekční endokarditidy 8.2. Infekční endokarditida   9. Perikard 9.1. Nahromadění tekutiny v osrdečníkovém vaku 9.2. Zánět osrdečníku - perikarditida   10. Vrozené srdeční vady v dospělosti   11. Náhlá srdeční smrt   12. Disekce aorty   13. Srdce ve stáří 13.1. Změny bez většího klinického významu 13.2. Potenciálně významné změny 13.3. Patologické změny   14. Geografie kardiovaskulárních chorob   15. Nádory srdce 15.1. Benigní nádory 15.2. Maligní nádory   Rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.