Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivo Roušar: Projektové řízení technologických staveb

Učebnice/Odborná literatura

Ivo Roušar: Projektové řízení technologických staveb

Hodnocení: 1x
  • 4

Projektové řízení technologických staveb - Roušar Ivo Ojedinělý průvodce světem technologických staveb seznamuje se všemi hlavními činnosti projektového manažera při přípravě a realizaci staveb, kde hlavní slovo mají výrobní technologie. Publikace přehledně a systematicky popisuje celý investiční proces od výběru ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91162
skladem

Jaké má kniha
Projektové řízení techn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivo Roušar: Projektové řízení technologických staveb koupíte i tady

Specifikace Ivo Roušar: Projektové řízení technologických staveb

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 360 Kč

Ojedinělý průvodce světem technologických staveb seznamuje se všemi hlavními činnosti projektového manažera při přípravě a realizaci staveb, kde hlavní slovo mají výrobní technologie. Publikace přehledně a systematicky popisuje celý investiční proces od výběru nejekonomičtější varianty přes projektový návrh, legislativní přípravu stavby až po vlastní výstavbu a garanční testy technologie. Kniha poskytuje základní orientaci při výběru dodavatelů a návod jak uzavírat smlouvy. Čtenáři ocení podrobný postup pro » ... a dál?

Produkt Ivo Roušar: Projektové řízení technologických staveb

Ivo Roušar: Projektové řízení technologických staveb - parametry

Název produktu: Ivo Roušar: Projektové řízení technologických staveb
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 360 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 169 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Projektové řízení technologických staveb - Roušar Ivo Ojedinělý průvodce světem technologických staveb seznamuje se všemi hlavními činnosti projektového manažera při přípravě a realizaci staveb, kde hlavní slovo mají výrobní technologie. Publikace přehledně a systematicky popisuje celý investiční proces od výběru nejekonomičtější varianty přes projektový návrh, legislativní přípravu stavby až po vlastní výstavbu a garanční testy technologie. Kniha poskytuje základní orientaci při výběru dodavatelů a návod jak uzavírat klasické smlouvy a smlouvy podle metodiky FIDIC na dodávku stavby se zahraniční technologií. Čtenáři ocení podrobný postup pro stanovení cen za projekční a inženýrské činnosti a pro odhad nákladů na stavební a technologickou část stavby podle kapacity celých jednotek, výkonu jednotlivých zařízení a typických jednotkových cen. Obecné metody projektového managementu jsou aplikovány na řízení technologických staveb s velkým množstvím konkrétních příkladů a postupů z praxe. Silný důraz je kladen na používané anglické ekvivalenty všech hlavních pojmů výstavby. Souhrnný pohled spolu s detailními praktickými informacemi je hlavní předností této publikace, která má vysokou šanci stát se základním učebním textem pro začínající projektové manažery a cennou referenční příručkou pro zkušené pracovníky v oblasti investiční výstavby. Kniha je dále určena studentům technických vysokých škol, pro které je zde připraveno velké množství ukázkových příkladů. Autor knihy působil od roku 1995 jako projektový manažer nebo ředitel projektu na mnoha technologických stavbách pro významné české, japonské, holandské, francouzské a izraelské investory. V současnosti je ředitelem obchodního úseku technologických staveb v české pobočce mezinárodní inženýrské a projekční společnosti TEBODIN. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Ekonomie | Ekonomika od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.