Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ivo Pejčoch: OBRNĚNÁ TECHNIKA 8.-MALÉ STÁTY EVROPY 1919-1945

Knihy naučná literatura

Ivo Pejčoch: OBRNĚNÁ TECHNIKA 8.-MALÉ STÁTY EVROPY 1919-1945

Hodnocení: 1x
  • 4

O tom, že malé nemusí znamenat nevýznamné, nás přesvědčí osmý díl řady Obrněná technika. Autor se v ní zaměřil na malé státy Evropy, které se ale v řadě případů do historie vývoje tohoto typu zbraní zapsyly nesmazatelným písmem. Momořádně významná je například švédská obrněná technika, zúčastnila se jak 2. světové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivo Pejčoch: OBRNĚNÁ TECHNIKA 8.-MALÉ STÁTY EVROPY 1919-1945 koupíte i tady

Specifikace Ivo Pejčoch: OBRNĚNÁ TECHNIKA 8.-MALÉ STÁTY EVROPY 1919-1945

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 275 Kč

O tom, že malé nemusí znamenat nevýznamné, nás přesvědčí osmý díl řady Obrněná technika. Autor se v ní zaměřil na malé státy Evropy, které se ale v řadě případů do historie vývoje tohoto typu zbraní zapsyly nesmazatelným písmem. Momořádně významná je například švédská obrněná technika, zúčastnila se jak 2. světové války tak i nasazení v rámci mírových sborů OSN v poválečném období. Ašč se zde vlastní konstrukce prakticky nevyvíjeli - pouze zde docházelo k úpravám zahraniční techniky, významné byly i obrněné síly » ... a dál?

Produkt Ivo Pejčoch: OBRNĚNÁ TECHNIKA 8.-MALÉ STÁTY EVROPY 1919-1945

Ivo Pejčoch: OBRNĚNÁ TECHNIKA 8.-MALÉ STÁTY EVROPY 1919-1945 - parametry

Název produktu: Ivo Pejčoch: OBRNĚNÁ TECHNIKA 8.-MALÉ STÁTY EVROPY 1919-1945
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 436 Kč
Ušetríte až: 161 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

O tom, že malé nemusí znamenat nevýznamné, nás přesvědčí osmý díl řady Obrněná technika. Autor se v ní zaměřil na malé státy Evropy, které se ale v řadě případů do historie vývoje tohoto typu zbraní zapsyly nesmazatelným písmem. Momořádně významná je například švédská obrněná technika, zúčastnila se jak 2. světové války tak i nasazení v rámci mírových sborů OSN v poválečném období. Ašč se zde vlastní konstrukce prakticky nevyvíjeli - pouze zde docházelo k úpravám zahraniční techniky, významné byly i obrněné síly Finska a Jugoslávie, jež se dočkaly velmi intenzivního nasazení. Historii vývoje a použití tanků, samohybných děl a obrněných transportérů v celkem deseti zemích Evropy doplňují již tradiční výkresy, fotografická příloha a barebná schémata. Český text Obrněná technika 8 (Malé státy Evropy 1919 – 1945) - Pejčoch Ivo Obrněná technika 8 (Malé státy Evropy 1919 – 1945) Přesto, že obrněná technika malých států nebyla svým množstvím ani konstrukcí ve světě určující, lze konstatovat, že se podstatnou měrou podílela na různých konfliktech nebo misijních akcích. Z těchto deseti zemí jsou nejzajímavější zbraně z Finska, Švédska a Jugoslávie. 10 barevných a 76 černobílých fotografií, 55 výkresů z kategorie Knihy | Naučná literatura | Encyklopedie | Věda a technika | Válečná a vojenská technika | Obrněná vozidla, vlaky od Corona naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.