Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivana Šubrtová, Jakub Mrázek: Matematika pro SŠ 6. díl - Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Ivana Šubrtová, Jakub Mrázek: Matematika pro SŠ 6. díl - Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Šestý díl učebnicové řady navazuje učivem na díl třetí, Planimetrii. Z geometrických útvarů v rovině tak studenti plynule přecházejí ke geometrickým útvarům v prostoru.  Protože stereometrie patří mezi nejobtížnější části matematiky, dbali autoři na systematické řazení úloh ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro SŠ 6. dí..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ivana Šubrtová, Jakub Mrázek: Matematika pro SŠ 6. díl - Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

Šestý díl učebnicové řady navazuje učivem na díl třetí, Planimetrii. Z geometrických útvarů v rovině tak studenti plynule přecházejí ke geometrickým útvarům v prostoru.  Protože stereometrie patří mezi nejobtížnější části matematiky, dbali autoři na systematické řazení úloh a na dostatečné množství úloh na porozumění. Zajímavou částí je příloha, která obsahuje úlohy testující prostorové vidění. Pracovní sešit tvoří učebnicovou » ... a dál?

Produkt Ivana Šubrtová, Jakub Mrázek: Matematika pro SŠ 6. díl - Pracovní sešit

Ivana Šubrtová, Jakub Mrázek: Matematika pro SŠ 6. díl - Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Ivana Šubrtová, Jakub Mrázek: Matematika pro SŠ 6. díl - Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Šestý díl učebnicové řady navazuje učivem na díl třetí, Planimetrii. Z geometrických útvarů v rovině tak studenti plynule přecházejí ke geometrickým útvarům v prostoru.  Protože stereometrie patří mezi nejobtížnější části matematiky, dbali autoři na systematické řazení úloh a na dostatečné množství úloh na porozumění. Zajímavou částí je příloha, která obsahuje úlohy testující prostorové vidění. Pracovní sešit tvoří učebnicovou sadu společně se samostatně prodejnou učebnicí.

Učebnicová sada Matematika pro střední školy – 6. díl: Stereometrie je členěna do následujících tematických celků: Základní stereometrické pojmy Polohové vlastnosti Metrické vlastnosti Tělesa

Publikace je vhodná pro: studenty a učitele na gymnáziích, středních průmyslových a středních odborných školách s vyšší hodinovou dotací, maturanty k přípravě na maturitní zkoušku, uchazeče vysokých škol k přípravě na přijímací zkoušku.

Učebnicová řada je sestavena v souladu s požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia a odpovídá také požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro střední odborné vzdělávání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.