Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivana Šnýdrová: Psychodiagnostika

Učebnice/Odborná literatura

Ivana Šnýdrová: Psychodiagnostika

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace Psychodiagnostika má v současné době stále rostoucí význam jak ve výzkumné práci, tak zejména při uplatňování psychologie v praxi. Publikace PhDr. Ivany Šnýdrové, CSc. umožňuje čtenářům nahlédnout do teoretických a metodologických základů rozpoznávání a určování psychologických charakteristik, ve kterých se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86267
skladem

Jaké má kniha
Psychodiagnostika
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ivana Šnýdrová: Psychodiagnostika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 183 Kč

Psychodiagnostika má v současné době stále rostoucí význam jak ve výzkumné práci, tak zejména při uplatňování psychologie v praxi. Publikace PhDr. Ivany Šnýdrové, CSc. umožňuje čtenářům nahlédnout do teoretických a metodologických základů rozpoznávání a určování psychologických charakteristik, ve kterých se jednotlivci mezi sebou liší nebo které vystihují aktuální psychický stav člověka. Čtenář získá přehled nejenom o psychodiagnostickým metodách, ale i o problémech, které mohou diagnostiku » ... a dál?

Produkt Ivana Šnýdrová: Psychodiagnostika

Ivana Šnýdrová: Psychodiagnostika - parametry

Název produktu: Ivana Šnýdrová: Psychodiagnostika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 12 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace Psychodiagnostika má v současné době stále rostoucí význam jak ve výzkumné práci, tak zejména při uplatňování psychologie v praxi. Publikace PhDr. Ivany Šnýdrové, CSc. umožňuje čtenářům nahlédnout do teoretických a metodologických základů rozpoznávání a určování psychologických charakteristik, ve kterých se jednotlivci mezi sebou liší nebo které vystihují aktuální psychický stav člověka. Čtenář získá přehled nejenom o psychodiagnostickým metodách, ale i o problémech, které mohou diagnostiku zkomplikovat. Z obsahu Úvod 1. Osobnost 2. Biologický základ osobnosti 3. Sociální a kulturní determinace osobnosti 4. Struktura osobnosti 4.1 Schopnosti 4.2 Rysy osobnosti 4.3 Charakter 4.4 Temperament 5. Disharmonický vývoj osobnosti 6. Diagnostický proces 7. Psychodiagnostická metoda 7.1 Klinické metody 7.1.1 Anamnéza 7.1.2 Pozorování 7.1.3 Rozhovor 7.1.4 Analýza výkonů a výtvorů 7.2 Testové metody 7.2.1 Klasifikace testových metod 7.2.2 Projektivní metody v psychodiagnostice 7.2.3 Příklady nejpoužívanějších testů (Svoboda, 1999) 8. Diferenciální diagnostika 9. Závěr Slovníček odborných pojmů Vybraná literatura Autor : Ivana Šnýdrová, Druh sortimentu : Kniha, Psychodiagnostika, Jazyk : Čeština, Počet stran : 144


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.