Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivana Smetana: Skrytý princip stárnutí

Učebnice/Odborná literatura

Ivana Smetana: Skrytý princip stárnutí

Hodnocení: 9x
  • 3.55556

Skrytý princip stárnutí - Ivana Smetana. Cesta ke zdraví a vnitřní vyrovnanosti. Proč stárne, touží člověk vědět už od nepaměti. Všichni žijeme stále v představě, že záhada fenoménu stárnutí není rozřešena. O to zajímavěji se jeví předložená studie, ve které ozřejmuje, že se jí podařilo pravou podstatu stárnutí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Skrytý princip stárnutí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivana Smetana: Skrytý princip stárnutí koupíte i tady

Specifikace Ivana Smetana: Skrytý princip stárnutí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 210 Kč

Cesta ke zdraví a vnitřní vyrovnanosti. Proč stárne, touží člověk vědět už od nepaměti. Všichni žijeme stále v představě, že záhada fenoménu stárnutí není rozřešena. O to zajímavěji se jeví předložená studie, ve které ozřejmuje, že se jí podařilo pravou podstatu stárnutí rozkrýt už před mnoha lety. Popisuje své osobní střetnutí s pochody stárnutí a houževnatý boj s přírodními silami a zákony, který svedla, aby jim jejich tajemství odebrala. Empirické výsledky, poznatky a poznání o fenoménu stárnutí obracejí » ... a dál?

Produkt Ivana Smetana: Skrytý princip stárnutí

Ivana Smetana: Skrytý princip stárnutí - parametry

Název produktu: Ivana Smetana: Skrytý princip stárnutí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.56 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
  • 3.55556
Podrobný popis:

Skrytý princip stárnutí - Ivana Smetana. Cesta ke zdraví a vnitřní vyrovnanosti. Proč stárne, touží člověk vědět už od nepaměti. Všichni žijeme stále v představě, že záhada fenoménu stárnutí není rozřešena. O to zajímavěji se jeví předložená studie, ve které ozřejmuje, že se jí podařilo pravou podstatu stárnutí rozkrýt už před mnoha lety. Popisuje své osobní střetnutí s pochody stárnutí a houževnatý boj s přírodními silami a zákony, který svedla, aby jim jejich tajemství odebrala. Empirické výsledky, poznatky a poznání o fenoménu stárnutí obracejí pozornost čtenáře do částečně nečekaného směru, dále se nabízejí odvážná nahlédnutí do ještě málo probádaných oblastí a tajů lidského organismu. Podané objasnění procesu stárnutí je ještě pozoruhodnější pro všechny, kteří se zabývají touto prapůvodní životní otázkou. Každý, koho zajímají způsoby, jak sestupným procesům odolávat systematicky a komplexně, koho zajímá otázka prodloužení mládí a udržení síly a zdraví do vysokého věku, nebo kdo hledá oporu a pomoc při zvládání životní zátěže a cestu k lepší vnitřní rovnováze, vyrovnání a životní pohodě, obdrží jistě hodnotné informace. Vědecké obci se nabízejí nové podněty k urychlení definování fenoménu stárnutí. Skrytý princip stárnutí - Ivana Smetana od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Pokus o popis mechanismu stárnutí, který je geneticky podmíněn a probíhá již od narození, přesto však je v určité míře ovlivnitelný naším chováním.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.