Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Učebnice/Odborná literatura

Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Hodnocení: 1x
  • 4

Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza – podnikatelských subjektů roku 2013 - Ivana Pilařová, Jana Pilátová. Tato publikace je svým komplexním zaměřením žádanou pomůckou pro podnikatele, účetní, daňové a finanční poradce i pro účetní a poradenské firmy. Není třeba pořizovat si několik knih, naše obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78889
skladem

Jaké má kniha
Účetní závěrka - Základ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza. Tato publikace je svým komplexním zaměřením žádanou pomůckou pro podnikatele, účetní, daňové a finanční poradce i pro účetní a poradenské firmy. Není třeba pořizovat si několik knih, naše obsahuje všechny čtyři potřebné kapitoly: účetní závěrka základ daně finanční analýza účetní novinky 2013 a 2014 A co publikaci odlišuje od tematicky podobných?  Především její PRAKTICKÉ ZAMĚŘENÍ, teoretické pasáže jsou omezeny na nezbytné » ... a dál?

Produkt Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza - parametry

Název produktu: Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza – podnikatelských subjektů roku 2013 - Ivana Pilařová, Jana Pilátová. Tato publikace je svým komplexním zaměřením žádanou pomůckou pro podnikatele, účetní, daňové a finanční poradce i pro účetní a poradenské firmy. Není třeba pořizovat si několik knih, naše obsahuje všechny čtyři potřebné kapitoly:
  • účetní závěrka
  • základ daně
  • finanční analýza
  • účetní novinky 2013 a 2014 A co publikaci odlišuje od tematicky podobných? Především její PRAKTICKÉ ZAMĚŘENÍ, teoretické pasáže jsou omezeny na nezbytné minimum a neobsahují zbytečné citace zákonů. Čtenáři jsou v ucelených kapitolách na řadě praktických příkladů seznamováni s účtováním výsledků inventarizace, odpisů, rezerv, dohadných položek, splatné a odložené daňové povinnosti, ve druhé části první kapitoly následují základní informace o obsahu účetní závěrky. Druhá kapitola je věnována základu daně, především podrobnému rozboru položek, které základ daně zvyšují a které ho snižují, a to ve vazbě na jednotlivé řádky daňového přiznání daně z příjmů právnických osob. Čtenáři zde najdou i řešení aktuálních daňových problémů roku 2013 jak na základě novelizace zákona, tak i z pohledu Pokynu D – 6 jako je odpis pohledávek, technické zhodnocení pronajatého majetku z pohledu nájemce i pronajímatele, finanční náklady včetně příkladu výpočtu daňové uznatelnosti těchto nákladů a jejich rozbor. Zastoupena je rovněž problematika dodaňování závazků a oprava chyb minulých let. Pozornost je věnována i odčitatelným položkám od základu daně, zejména podmínkám odpočtu daňové ztráty, samostatnému základu daně a slevám na dani. Třetí kapitola je věnována finanční analýze, budete seznámeni s ukazateli platební schopnosti, rentability, finanční stability, aktivity a s ukazateli na bázi cash flow. Praktici jistě ocení čtvrtou kapitolu, kde najdou shrnutí novinek v účetnictví roku 2013 a upozornění na připravované novinky roku 2014. Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza – podnikatelských subjektů roku 2013 - Ivana Pilařová, Jana Pilátová od nakladatelství VOX v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.