Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Učebnice/Odborná literatura

Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Hodnocení: 1x
  • 4

Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza – podnikatelských subjektů roku 2012 - Ivana Pilařová, Jana Pilátová. Odborná publikave je určena účetním, ekonomům, poradcům, ale i majitelům společností, kteří dávají přednost komplexnímu pojetí tématu před detailním rozborem jednotlivých dílčích částí. Předností ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza koupíte i tady

Specifikace Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 128 Kč

Odborná publikave je určena účetním, ekonomům, poradcům, ale i majitelům společností, kteří dávají přednost komplexnímu pojetí tématu před detailním rozborem jednotlivých dílčích částí. Předností publ ... a dál?

Produkt Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza - parametry

Název produktu: Ivana Pilařová, Jana Pilátová: Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 185 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza – podnikatelských subjektů roku 2012 - Ivana Pilařová, Jana Pilátová. Odborná publikave je určena účetním, ekonomům, poradcům, ale i majitelům společností, kteří dávají přednost komplexnímu pojetí tématu před detailním rozborem jednotlivých dílčích částí. Předností publikace je především její AKTUÁLNOST a PRAKTICKÉ ZAMĚŘENÍ, teoretické pasáže jsou omezeny na nezbytné minimum a neobsahují zbytečné citace zákonů. Celá práce je rozdělena do čtyř kapitol: – Účetní závěrka – Základ daně – Finanční analýza – Účetní novinky 2012 a 2013 Čtenáři jsou v ucelených kapitolách na řadě praktických příkladů seznamováni s účtováním výsledků inventarizace, odpisů, rezerv, dohadných položek, splatné a odložené daňové povinnosti, ve druhé části první kapitoly následují základní informace o obsahu účetní závěrky. Druhá kapitola je věnována základu daně, především podrobnému rozboru položek, které základ daně zvyšují a které ho snižují, a to ve vazbě na jednotlivé řádky daňového přiznání daně z příjmů právnických osob. Čtenáři zde najdou i řešení aktuálních daňových problémů roku 2012 jak na základě novelizace zákona, tak i z pohledu Pokynu D – 6 jako je odpis pohledávek, technické zhodnocení pronajatého majetku z pohledu nájemce i pronajímatele, finanční náklady včetně příkladu výpočtu daňové uznatelnosti těchto nákladů a jejich podrobný rozbor. Zastoupena je rovněž problematika dodaňování závazků a oprava chyb minulých let. Pozornost je věnována i odčitatelným položkám od základu daně, zejména podmínkám odpočtu daňové ztráty, samostatnému základu daně a slevám na dani. Třetí kapitola je věnována finanční analýze, budete seznámeni s ukazateli platební schopnosti, rentability, finanční stability, aktivity a s ukazateli na bázi cash flow. Praktici jistě ocení čtvrtou kapitolu, kde najdou shrnutí novinek v účetnictví roku 2012 a upozornění na připravenou novinku roku 2013. Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza – podnikatelských subjektů roku 2012 - Ivana Pilařová, Jana Pilátová od nakladatelství VOX v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.