Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivana Pilařová: Daňové a účetní novinky 2011

Učebnice/Odborná literatura

Ivana Pilařová: Daňové a účetní novinky 2011

Hodnocení: 1x
  • 4

Daňové a účetní novinky 2011 – s komentářem - Ivana Pilařová. Příručka Daňové a účetní novinky s komentářem je věnována změnám daňových zákonů a účetních předpisů, které v mnoha ohledech zásadně ovlivňují daňové prostředí roku 2011. Změny nastaly v dani z příjmů fyzických i právnických osob, rozsáhlé změny provázejí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ivana Pilařová: Daňové a účetní novinky 2011

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 145 Kč

Pilařová Ivana; Daňové a účetní novinky 2011 s komentářem. Příručka je věnována změnám daňových zákonů a účetních předpisů, které v mnoha ohledech zásadně ovlivňují daňové prostředí roku 2011. Tato publikace zahrnuje všechny novinky a změny, které nastaly v dani z příjmů fyzických a právnických osob, změny v zákoně o dani z přidané hodnoty, které jsou provázeny s účinností od 1.4.2011 a jiné další změny u účetních přepisů. V této publiakci je také zaměřeno na nový předpis - daňový řád. Předností této přítučky je » ... a dál?

Produkt Ivana Pilařová: Daňové a účetní novinky 2011

Ivana Pilařová: Daňové a účetní novinky 2011 - parametry

Název produktu: Ivana Pilařová: Daňové a účetní novinky 2011
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Daňové a účetní novinky 2011 – s komentářem - Ivana Pilařová. Příručka Daňové a účetní novinky s komentářem je věnována změnám daňových zákonů a účetních předpisů, které v mnoha ohledech zásadně ovlivňují daňové prostředí roku 2011. Změny nastaly v dani z příjmů fyzických i právnických osob, rozsáhlé změny provázejí s účinností od 1. 4. 2011 také zákon o dani z přidané hodnoty, změny menšího rozsahu se nevyhnuly ani účetním přepisům. V oblasti správy daní však máme zcela nový předpis - daňový řád, který v plné míře nahrazuje téměř dvacet let platný zákon o správě daní a poplatků. Příručka shrnuje všechny tyto novinky do prakticky laděného účetně daňového "koktejlu". Stručnost výkladu a minimum citací zákona je předností této příručky. Najdete zde ucelený soubor daňových změn a základní orientaci v daňovém řádu, což ocení ti, kteří do konce června 2011, možná i déle, věnovali svoji pozornost zejména dani z příjmů roku 2010 a nyní uvítají stručnou a jasnou informaci o změnách. Daňové a účetní novinky 2011 – s komentářem - Ivana Pilařová od nakladatelství VOX v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.