Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ivana Krajsová: Kožní nádory – typy, příčiny vzniku, léčba a prevence

Knihy

Ivana Krajsová: Kožní nádory – typy, příčiny vzniku, léčba a prevence

Hodnocení: 1x
  • 4

Kožním nádorům je věnována stále větší pozornost nejen vzhledem k vysokému počtu případů, ale také kvůli posunu jejich výskytu do stále mladších věkových kategorií. Za hlavního viníka této situace je v současné době považováno sluneční ultrafialové (UV) záření i UV záření z umělých zdrojů, jako jsou například ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kožní nádory – typy, př..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivana Krajsová: Kožní nádory – typy, příčiny vzniku, léčba a prevence koupíte i tady

Specifikace Ivana Krajsová: Kožní nádory – typy, příčiny vzniku, léčba a prevence

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 39 Kč

Kožním nádorům je věnována stále větší pozornost nejen vzhledem k vysokému počtu případů, ale také kvůli posunu jejich výskytu do stále mladších věkových kategorií. Za hlavního viníka této situace je ... a dál?

Produkt Ivana Krajsová: Kožní nádory – typy, příčiny vzniku, léčba a prevence

Ivana Krajsová: Kožní nádory – typy, příčiny vzniku, léčba a prevence - parametry

Název produktu: Ivana Krajsová: Kožní nádory – typy, příčiny vzniku, léčba a prevence
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 39 Kč
Maximální cena: 60 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kožním nádorům je věnována stále větší pozornost nejen vzhledem k vysokému počtu případů, ale také kvůli posunu jejich výskytu do stále mladších věkových kategorií. Za hlavního viníka této situace je v současné době považováno sluneční ultrafialové (UV) záření i UV záření z umělých zdrojů, jako jsou například solária. I když jistě není UV záření jedinou vyvolávající příčinou (významnou roli hraje genetická dispozice, kožní fototyp a mnoho dalších), je UV záření jediným faktorem, který jsme schopni změnou životního stylu ovlivnit a tak zmírnit jeho nepříznivé účinky. Průběh a případná následná rizika onemocnění jsou proto závislá především na rychlosti stanovení diagnózy, včasném odstranění nádoru a jeho histopatologické variantě. Kožní nádory mají navíc velikou výhodu - všechny by mohly být poznány vždy včas, protože jsou na kůži, na povrchu těla, a jsou tak dobře přístupné i běžnému vyšetření pohledem. Nejdůležitější je si vůbec uvědomit, že některé změny na kůži mohou být prvním projevem kožního nádoru, a po jejich objevení je tedy vždy vhodné navštívit lékaře, který rozhodne o nejlepším léčebném postupu. Platí, že všechny projevy na kůži, u nichž nemůžeme jednoznačně vyloučit kožní nádor, by měly být odstraněny. Kožní nádory, které jsou odstraněny včas, v počínající fázi svého růstu, nemají schopnost ohrozit ani zdraví, ani život pacientů. V brožurce naší přední specialistky na danou problematiku naleznete přehledné informace o příčinách vzniku kožních nádorů, přednádorových stavech, nezhoubných i zhoubných nádorech kůže (melanomu), možnostech jejich diagnostiky a léčby. Rozebrána je i problematika pigmentových névů a mateřských znamének. Zvláštní kapitola je věnována prevenci vzniku kožních nádorů. Text je doplněn názornou obrazovou dokumentací. Specializace - Dermatovenerologie, Onkologie, Chirurgie, Všeobecné lékařství, Ostatní


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.