Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivana Kolářová, Květoslava Klímová: Čeština zajímavě a komunikativně I pro 6. a 7. třídu

Učebnice/Odborná literatura

Ivana Kolářová, Květoslava Klímová: Čeština zajímavě a komunikativně I pro 6. a 7. třídu

Hodnocení: 5x
  • 4

Anotace Kniha je určena učitelům českého jazyka druhého stupně základních škol a nižších tříd gymnázií a studentům vysokých škol oboru český jazyk. Přináší zajímavé náměty pro další procvičování a prohlubování učiva o slovní zásobě a tvoření slov, tvarosloví, skladbě a slohu v 6. a 7. ročníku. Dále je zařazen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivana Kolářová, Květoslava Klímová: Čeština zajímavě a komunikativně I pro 6. a 7. třídu koupíte i tady

Specifikace Ivana Kolářová, Květoslava Klímová: Čeština zajímavě a komunikativně I pro 6. a 7. třídu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 295 Kč

Kniha je určena učitelům českého jazyka druhého stupně základních škol a nižších tříd gymnázií a studentům vysokých škol oboru český jazyk. Přináší zajímavé náměty pro další procvičování a prohlubování učiva o slovní zásobě a tvoření slov, tvarosloví, skladbě a slohu v 6. a 7. ročníku. Dále je zařazen metodický výklad probíraného učiva a metodický komentář ke cvičením, všestranné jazykové rozbory a náměty na diktáty, souhrnné testy k opakování a klíč ke všem cvičením, jazykovým rozborům a testům. Přínos publikace » ... a dál?

Produkt Ivana Kolářová, Květoslava Klímová: Čeština zajímavě a komunikativně I pro 6. a 7. třídu

Ivana Kolářová, Květoslava Klímová: Čeština zajímavě a komunikativně I pro 6. a 7. třídu - parametry

Název produktu: Ivana Kolářová, Květoslava Klímová: Čeština zajímavě a komunikativně I pro 6. a 7. třídu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 404 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Kniha je určena učitelům českého jazyka druhého stupně základních škol a nižších tříd gymnázií a studentům vysokých škol oboru český jazyk. Přináší zajímavé náměty pro další procvičování a prohlubování učiva o slovní zásobě a tvoření slov, tvarosloví, skladbě a slohu v 6. a 7. ročníku. Dále je zařazen metodický výklad probíraného učiva a metodický komentář ke cvičením, všestranné jazykové rozbory a náměty na diktáty, souhrnné testy k opakování a klíč ke všem cvičením, jazykovým rozborům a testům. Přínos publikace spočívá především v propojení její metodické a praktické části a v zařazení námětů pro slohové vyučování. Tento způsob zpracování je zatím na našem trhu ojedinělý. Autorky cíleně zařazují do knihy umělecké ukázky z knih českých autorů, jejichž seznam je součástí publikace. Z obsahu Úvodní slovo I. PRAKTICKÁ ČÁST 1. Nauka o slovní zásobě a tvoření slov 1.1 Slovní zásoba 1.1.1 Slova zastarávající a zastaralá 1.1.2 Slova domácí a přejatá 1.2 Tvoření nových slov 1.2.1 Odvozování podstatných jmen 1.2.2 Odvozování přídavných jmen 1.2.3 Odvozování sloves 2. Tvarosloví 2.1 Slovní druhy ohebné 2.1.1 Podstatná jména 2.1.2 Přídavná jména 2.1.3 Číslovky 2.1.4 Zájmena 2.1.5 Slovesa 2.1.6 Pravopis vlastních jmen 2.2 Slovní druhy neohebné 2.2.1 Příslovce 2.2.2 Předložky 2.2.3 Spojky 2.2.4 Částice 2.2.5 Citoslovce 3. Skladba 3.1 Věty podle postoje mluvčího 3.2 Věta jednoduchá a souvětí 3.3 Základní větné členy 3.3.1 Přísudek 3.3.2 Podmět 3.4 Rozvíjející větné členy 3.4.1 Předmět 3.4.2 Přívlastek 3.4.3 Příslovečné určení 3.4.4 Doplněk 4. Komunikační a slohová výchova 4.1 Vypravování 4.2 Popis 4.3 Práce s informacemi 4.4 Životopis, žádost, přihláška 5. Klíč 1. Nauka o slovní zásobě a tvoření slov 1.1 Slovní zásoba 1.2 Tvoření nových slov 2. Tvarosloví 2.1 Slovní druhy ohebné 2.2 Slovní druhy neohebné 3. Skladba 3.1 Věty podle postoje mluvčího 3.2 Věta jednoduchá a souvětí 3.3 Základní větné členy 3.4 Rozvíjející větné členy 4. Komunikační a slohová výchova 4.1 Vypravování 4.2 Popis 4.3 Práce s informacemi 4.4 Životopis, žádost, přihláška II. METODICKÁ ČÁST 1. Nauka o slovní zásobě a tvoření slov 1.1 Slovní zásoba 1.2 Tvoření nových slov 2. Tvarosloví 2.1 Slovní druhy ohebné 2.2 Slovní druhy neohebné 3. Skladba 3.1 Věty podle postoje mluvčího 3.2 Věta jednoduchá a souvětí 3.3 Základní větné členy 3.4 Rozvíjející větné členy 4. Slohová a komunikační výchova 4.1 Vypravování 4.2 Popis 4.3 Práce s informacemi 4.4 Životopis, žádost, přihláška III. PROVĚŘOVACÍ TESTY 1. Nauka o slovní zásobě 2. Tvarosloví 2.1 Slovní druhy ohebné 2.2 Slovní druhy neohebné 3. Skladba 3.1 Věty podle postoje mluvčího. Věta jednoduchá a souvětí 3.2 Větné členy základní 3.3 Větné členy rozvíjející 4. Slohová a komunikační výchova IV. PRAVOPIS V. LITERATURA VI. PŘÍLOHY  


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.