Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ivana Hospodářová: Prezentační dovednosti

Knihy naučná literatura

Ivana Hospodářová: Prezentační dovednosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Umění vyjádřit svůj názor, umět prodat to, co umím, zapůsobit na ostatní silou své argumentace. Nové aktualizované vydání.. Dá se najít něco zajímavého, co ještě nebylo o prezentačních dovednostech napsáno? Milý čtenáři a čtenářko autorka vás v druhém rozšířeném vydání příručky Prezentační dovednosti přesvědčí, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77927
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivana Hospodářová: Prezentační dovednosti koupíte i tady

Specifikace Ivana Hospodářová: Prezentační dovednosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 156 Kč

Umět veřejně vystupovat a prezentovat, umět vyjádřit svůj názor, umět prodat to, co umím, zapůsobit na ostatní silou své argumentace. Dnes bez těchto znalostí neobstojíme. Autorka vychází ze svých boh ... a dál?

Produkt Ivana Hospodářová: Prezentační dovednosti

Ivana Hospodářová: Prezentační dovednosti - parametry

Název produktu: Ivana Hospodářová: Prezentační dovednosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 270 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Umění vyjádřit svůj názor, umět prodat to, co umím, zapůsobit na ostatní silou své argumentace. Nové aktualizované vydání.. Dá se najít něco zajímavého, co ještě nebylo o prezentačních dovednostech napsáno? Milý čtenáři a čtenářko autorka vás v druhém rozšířeném vydání příručky Prezentační dovednosti přesvědčí, že ano. Komunikace není všechno, ale je za vším. V připravované publikaci najdete nejen praktický návod na přípravu účinné prezentace ale daleko více. Celá publikace vychází z myšlenky, že každý dialog, každá komunikace s druhými lidmi je ovlivňování - ať chceme či nechceme ovlivňujeme, informujeme, přesvědčujeme a prezentaci proto většinou provází diskuse, odpovědi na otázky, zvládání námitek a méně příjemných situací. Součástí naší přípravy je proto také připravit se na pravděpodobné otázky, promýšlet co dělat, aby nás nezaskočila nečekaná reakce posluchačů nebo problematické chování, co dělat v případě, že selže technika a dostaví se stres a tréma. Z bohatých praktických zkušeností nabízí publikace také soubor nástrojů na povzbuzení zájmu posluchačů a na zvládání řady nestandardních situací. Patří mezi ně situace, kdy například potřebujeme vědět, jak pracovat s velkým publikem a velkým prostorem, co změní na formě a obsahu naší prezentace moderní prezentační technika, jakým chybám se vyhnout v přípravě power pointové prezentace a co si počít s nesourodým publikem. Řada našich prezentací se neodehrává jen v domácím, českém prostředí a našimi posluchači jsou již běžně i lidé z jiných kulturních okruhů. Co to znamená pro naši prezentaci najdete v příručce na příkladech, rozdílů a shodných prvků prezentace v různých kulturních oblastech (zejména Evropa, USA). Kromě prezentačních dovedností Vám příručka umožní nahlédnout i do argumentační dílny, ve které najdete přehledné zásady, postupy se kterými budete schopni vystavět svou argumentaci s výrazně vyšší účinností. Budete umět logicky zdůvodnit své stanovisko a přesvědčivě ho prezentovat svým posluchačům bez ohledu na to, zda budou dva, nebo jich bude dvě stě či statisíce. Základním "nástrojem" úspěchu při prezentaci je osobnost prezentujícího, která se projevuje i v jeho řeči a slovech, která používá. Pokud chcete vědět, jak a čím při prezentaci vyniknout, jak zaujmout své posluchače, jaká motivující slova používat a která jsou naopak v prezentaci tabu, neměla by tato kniha chybět na Vašem stole při přípravě prezentace ať už se připravujete na setkání s obchodními partnery, kolegy a spolupracovníky či veřejností. Znáte ten nepříjemný tlak, pocit prázdné hlavy, sucho v krku, zpocené čelo a v hlavě změť otázek: "Nezapomněla jsem něco? A co když se zeptají na...? To je ale lidí, já čekal jen pár lidí a je jich tu sedmdesát!" Lidé se bojí různých věcí: tmy, samoty, psů, koček, myší, pavouků, výšek,... velká část lidí se bojí prezentovat před ostatními lidmi. Přitom je prezentace dnes nejfrekventovanější formou komunikace na veřejnosti a současně představuje značnou psychickou zátěž pro mluvčího


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.