Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivan Vaněk, Milan Krajíček: Průvodce chirurgickými přístupy k cevám

Učebnice/Odborná literatura

Ivan Vaněk, Milan Krajíček: Průvodce chirurgickými přístupy k cevám

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce chirurgickými přístupy k cevám - Milan Krajíček, Ivan Vaněk. Předkládaný Průvodce chirurgickými přístupy k cévám nabízí chirurgům zkušenostmi ověřené optimální přístupy ke všem hlavním cévám lidského těla, a to velmi přehlednou formou, ve které se lze jednoduše orientovat. • Obecná část shrnuje základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Průvodce chirurgickými ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivan Vaněk, Milan Krajíček: Průvodce chirurgickými přístupy k cevám koupíte i tady

Specifikace Ivan Vaněk, Milan Krajíček: Průvodce chirurgickými přístupy k cevám

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 176 Kč

Předkládaný Průvodce chirurgickými přístupy k cévám nabízí chirurgům zkušenostmi ověřené optimální přístupy ke všem hlavním cévám lidského těla, a to velmi přehlednou formou, ve které se lze jednoduše ... a dál?

Produkt Ivan Vaněk, Milan Krajíček: Průvodce chirurgickými přístupy k cevám

Ivan Vaněk, Milan Krajíček: Průvodce chirurgickými přístupy k cevám - parametry

Název produktu: Ivan Vaněk, Milan Krajíček: Průvodce chirurgickými přístupy k cevám
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Průvodce chirurgickými přístupy k cevám - Milan Krajíček, Ivan Vaněk. Předkládaný Průvodce chirurgickými přístupy k cévám nabízí chirurgům zkušenostmi ověřené optimální přístupy ke všem hlavním cévám lidského těla, a to velmi přehlednou formou, ve které se lze jednoduše orientovat.
  • Obecná část shrnuje základní zásady cévní chirurgie, jejichž zvládnutí je podmínkou pro optimální využití Průvodce: nezbytné základní vybavení, antikoagulancia, cévní steh a cévní spojení, odběr žilního autotransplantátu.
  • Speciální část je logicky členěna podle jednotlivých úseků tepenného systému.
  • Jednotlivé přístupy jsou řazeny podle anatomické lokalizace a opírají se především o barevné kresby atlasového typu doprovázené stručným a výstižným textem.
  • Průvodce je určen především lékařům chirurgických oborů, kteří mohou přijít do styku s poraněním cévních svazků v souvislosti s úrazem nebo peroperační komplikací jiného výkonu.
  • Mimořádné přehlednosti bylo dosaženo díky originálnímu komplexnímu a zároveň individuálnímu přístupu ke všem základním cévním strukturám doplněnému zcela konkrétně zaměřeným textem.
  • Kniha je pomocníkem v řešení naléhavých situací a komplikací na operačním sále. Průvodce chirurgickými přístupy k cevám - Milan Krajíček, Ivan Vaněk od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.