Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivan Pelant: Luminiscenční spektografie I.

Učebnice/Odborná literatura

Ivan Pelant: Luminiscenční spektografie I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Luminiscenční spektografie I. - Objemové krystalické polovodiče - Ivo Pelant;Jan Valenta. Učebnice vznikla na základě přednášek konaných autory po více než jedno desetiletí na Matematicko-fyzikální fakultě UK v Praze. Shrnuje současné představy o tom, jak v polovodičích luminiscenční záření vzniká a jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78707

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ivan Pelant: Luminiscenční spektografie I.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 311 Kč

Učebnice vznikla na základě přednášek konaných autory po více než jedno desetiletí na Matematicko-fyzikální fakultě UK v Praze. Shrnuje současné představy o tom, jak v polovodičích luminiscenční záření vzniká a jak lze analýzou experimentálních dat identifikovat jeho mikroskopický původ. Materiál vyložený v knize představuje ucelený pohled na interpretaci různých luminiscenčních pochodů v krystalických polovodičích tak, jak se postupně vyvíjel zhruba od šedesátých let minulého století.Učebnice je určena nejen » ... a dál?

Produkt Ivan Pelant: Luminiscenční spektografie I.

Ivan Pelant: Luminiscenční spektografie I. - parametry

Název produktu: Ivan Pelant: Luminiscenční spektografie I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 311 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Luminiscenční spektografie I. - Objemové krystalické polovodiče - Ivo Pelant;Jan Valenta. Učebnice vznikla na základě přednášek konaných autory po více než

jedno desetiletí na Matematicko-fyzikální fakultě UK v Praze.

Shrnuje současné představy o tom, jak v polovodičích luminiscenční

záření vzniká a jak lze analýzou experimentálních dat identifikovat

jeho mikroskopický původ. Materiál vyložený v knize představuje

ucelený pohled na interpretaci různých luminiscenčních pochodů v

krystalických polovodičích tak, jak se postupně vyvíjel zhruba od

šedesátých let minulého století.Učebnice je určena nejen

posluchačům magisterského a doktorského studia fyziky, ale zejména

její první čtyři kapitoly budou užitečné i studentům, vědeckým

pracovníkům a technikům zabývajícím se luminiscenčními ději v

biofyzikálním, chemickém či elektrotechnickém výzkumu. Publikace: Luminiscenční spektografie I. - Objemové krystalické polovodiče - Ivo Pelant;Jan Valenta. Luminiscence se v průběhu posledních asi čtyřiceti letech změnila z převážně empirického bádání na obor s velmi solidním teoretickým fyzikálním základem. U luminscence polovodičů, která v současné době nachází široké technické použití, tvoří tento základ především poznatky z fyziky pevných latek. Tato učebnice vznikla na základě přednášek konaných více než jedno desetiletí na Matematicko-fyzikální fakultě UK v Praze. Shrnuje současné představy o tom, jak v polovodičích lumincenční záření vzniká a jak lze analýzou experimentálních dat identifikovat jeho mikroskopický původ. Autor: Ivan Pelant; Jan ValentaNakladatelství: AcademiaVazba: Brožovaná bez přebalu matnáPočet stránek: 328Rozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x25 mmISBN: 80-200-1447-0 Kniha: Luminiscenční spektografie I., Pelant, Valenta, Ivan , Jan, Academia - nakladatelství, Knihy - Učebnice, odborná literatura - Přírodní vědy - Fyzika, astronomie


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.