Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivan Dylevský: Základy funkční anatomie

Učebnice/Odborná literatura

Ivan Dylevský: Základy funkční anatomie

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor: Prof. MUDr. Ivan Dylevský, DrSc. je český anatom a emeritní přednosta Anatomického ústavu 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V oboru se specializuje na anatomii dětského organismu a kineziologii člověka.   Základy funkční anatomie jsou moderním učebním textem, který srozumitelným a stručným způsobem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Základy funkční anatomie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivan Dylevský: Základy funkční anatomie koupíte i tady

Specifikace Ivan Dylevský: Základy funkční anatomie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 244 Kč

Základy funkční anatomie jsou moderním učebním textem, který srozumitelným a stručným způsobem popisuje stavbu lidského těla. ... a dál?

Produkt Ivan Dylevský: Základy funkční anatomie

Ivan Dylevský: Základy funkční anatomie - parametry

Název produktu: Ivan Dylevský: Základy funkční anatomie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 380 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor: Prof. MUDr. Ivan Dylevský, DrSc. je český anatom a emeritní přednosta Anatomického ústavu 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V oboru se specializuje na anatomii dětského organismu a kineziologii člověka.

 

Základy funkční anatomie jsou moderním učebním textem, který srozumitelným a stručným způsobem popisuje stavbu lidského těla.

Je vstupním textem ke studiu všech biomedicínckých oborů, pedagogické fakulty, fakulty se sportovním zaměřeném, biomedicíncky orientované obory technických vysokých škol a bakalářské směry paramedicínského studia na lékařských fakultách.

Moderní koncepce učebnice připravuje k navazujícímu studiu morfologických disciplín, jak jsou koncipovány v bakalářském programu studia řady vysokých škol. Funkční anatomie je vhodnou studijní pomůckou i pro různé typy profesních a nástavbových kurzů realizovaných ve zdravotnických i nezdravotnických profesích. Najde své místo také při přípravě k přijímacím zkouškám na vysoké školy a vyšší odborné školy. Formální úprava textu dovoluje samostatné studium a učebnice je proto vhodná i pro kombinované formy studia.

Vzhledem k rozsahu učebního textu poslouží i k rychlému opakování před státními zkouškami.

 

Kniha  Základy funkční anatomie je bohatě ilustrovaná. Obsahuje bibliografii a rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.