Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ivan Bušek: Sbírka úloh z matematiky pro 6.ročník ZŠ

Knihy

Ivan Bušek: Sbírka úloh z matematiky pro 6.ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka úloh k procvičování a prohlubování matematického učiva 2. stupně ZŠ obsahující úlohy lehké, středně obtížné i náročnější, úlohy k procvičování poznatků známých i úlohy, v nichž děti budou objevovat něco nového, problémové úlohy a úlohy pro práci ve skupinách. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivan Bušek: Sbírka úloh z matematiky pro 6.ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Ivan Bušek: Sbírka úloh z matematiky pro 6.ročník ZŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 112 Kč

Sbírka úloh k procvičování a prohlubování matematického učiva 2. stupně ZŠ obsahující úlohy lehké, středně obtížné i náročnější úlohy k procvičování poznatků známých i úlohy, v nichž děti budou objevo ... a dál?

Produkt Ivan Bušek: Sbírka úloh z matematiky pro 6.ročník ZŠ

Ivan Bušek: Sbírka úloh z matematiky pro 6.ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Ivan Bušek: Sbírka úloh z matematiky pro 6.ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 191 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka úloh k procvičování a prohlubování matematického učiva 2. stupně ZŠ obsahující úlohy lehké, středně obtížné i náročnější, úlohy k procvičování poznatků známých i úlohy, v nichž děti budou objevovat něco nového, problémové úlohy a úlohy pro práci ve skupinách.

OBSAH:

Úvod

1 Přirozená a celá čísla 1.1 Porovnání přirozených čísel 1.2 Počítání s přirozenými čísly 1.3 Dělitel a násobek 1.4 Největší společný dělitel a nejmenší společný násobek 1.5 Celá čísla, absolutní hodnota čísla 1.6 Počítání s celými čísly 1.7 Složitější a aplikační úlohy 2 Desetinná čísla 2.1 Desetinná čísla a zlomky 2.2 Sčítání a odčítání desetinných čísel 2.3 Násobení desetinných čísel 2.4 Dělení desetinných čísel 2.5 Převody jednotek 2.6 Složitější a aplikační úlohy 3 Geometrie v rovině 3.1 Body, úsečky, přímky, kružnice 3.2 Obvody a obsahy rovinných obrazců 3.3 Úhel a jeho velikost 3.4 Osová souměrnost 3.5 Trojúhelník 3.6 Složitější a aplikační úlohy 4 Geometrie v prostoru 4.1 Geometrická tělesa 4.2 Povrch kvádru a krychle 4.3 Objem kvádru a krychle 4.4 Jednotky objemu 4.5 Složitější a aplikační úlohy Výsledky 1 Přirozená a celá čísla 1.1 Porovnávání přirozených čísel 1.2 Počítání s přirozenými čísly 1.3 Dělitel a násobek 1.4 Největší společný dělitel a nejmenší společný násobek 1.5 Celá čísla, absolutní hodnota čísla 1.6 Počítání s celými čísly 1.7 Složitější a aplikační úlohy 2 Desetinná čísla 2.1 Desetinná čísla a zlomky 2.2 Sčítání a odčítání desetinných čísel 2.3 Násobení desetinných čísel 2.4 Dělení desetinných čísel 2.5 Převody jednotek 2.6 Složitější a aplikační úlohy 3 Geometrie v rovině 3.1 Body, úsečky, přímky, kružnice 3.2 Obvody a obsahy rovinných obrazců 3.3 Úhel a jeho velikost 3.4 Osová souměrnost 3.5 Trojúhelník 3.6 Složitější a aplikační úlohy 4 Geometrie v prostoru 4.1 Geometrická tělesa 4.2 Povrch kvádru a krychle 4.3 Objem kvádru a krychle 4.4 Jednotky objemu 4.5 Složitější a aplikační úlohy Přílohy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.