Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ivan Blecha: Fenomenologie a kultura slepé skvrny

Knihy

Ivan Blecha: Fenomenologie a kultura slepé skvrny

Hodnocení: 1x
  • 4

Fenomenologie a kultura slepé skvrny je soubor statí, které se z různých aspektů pokoušejí o kritický dialog s některými formami soudobého postmoderního myšlení. Analýzou přirozené, předjazykové zkušenosti světa se snaží nabídnout alternativu k postmoderním tezím o údajné nepřístupnosti tohoto světa a o relativní a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86756
skladem

Jaké má kniha
Fenomenologie a kultura..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ivan Blecha: Fenomenologie a kultura slepé skvrny

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 119 Kč

Fenomenologie a kultura slepé skvrny je soubor statí, které se z různých aspektů pokoušejí o kritický dialog s některými formami soudobého postmoderního myšlení. Analýzou přirozené, předjazykové zkušenosti světa se snaží nabídnout alternativu k postmoderním tezím o údajné nepřístupnosti tohoto světa a o relativní a plurální povaze našeho poznání. Kriticky je posuzován Derridův poststrukturalismus, Rortyho neopragmatismus a Welschova koncepce „kultury slepé skvrny“. Doc. PhDr. Ivan Blecha, CSc. je docentem na » ... a dál?

Produkt Ivan Blecha: Fenomenologie a kultura slepé skvrny

Ivan Blecha: Fenomenologie a kultura slepé skvrny - parametry

Název produktu: Ivan Blecha: Fenomenologie a kultura slepé skvrny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 185 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fenomenologie a kultura slepé skvrny je soubor statí, které se z různých aspektů pokoušejí o kritický dialog s některými formami soudobého postmoderního myšlení. Analýzou přirozené, předjazykové zkušenosti světa se snaží nabídnout alternativu k postmoderním tezím o údajné nepřístupnosti tohoto světa a o relativní a plurální povaze našeho poznání. Kriticky je posuzovánDerridův poststrukturalismus, Rortyho neopragmatismus a Welschova koncepce „kultury slepé skvrny".Doc. PhDr. Ivan Blecha, CSc. je docentem na Katedře filosofie Filosofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Zabývá se fenomenologií v kontextu filosofie 20. století a filosofií Jana Patočky. Monografie: Fenomenologie a existencialismus (1994); Husserl (1996); Jan Patočka (1998); Filosofie (3. vyd. 1998); Filosofická čítanka (2000); spoluautor Filosofického slovníku (2. vyd. 1998). Autor knihy Ivan Blecha, Vydavatelstvo Triton,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.