Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Knihy

Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Praktický průvodce pro osobní a pedagogické asistenty Kniha přináší základní informace o současném legislativním zajištění asistence, možnostech financování, organizaci a náplni práce asistenta, zásadách spolupráce s rodiči, učiteli a poradenskými pracovníky, nabídne praktická doporučení týkající se přípravy a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Asistence lidem s posti..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním koupíte i tady

Specifikace Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 166 Kč

Praktický průvodce pro osobní a pedagogické asistenty Kniha přináší základní informace o současném legislativním zajištění asistence, možnostech financování, organizaci a náplni práce asistenta, zása ... a dál?

Produkt Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním - parametry

Název produktu: Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 166 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Praktický průvodce pro osobní a pedagogické asistenty Kniha přináší základní informace o současném legislativním zajištění asistence, možnostech financování, organizaci a náplni práce asistenta, zásadách spolupráce s rodiči, učiteli a poradenskými pracovníky, nabídne praktická doporučení týkající se přípravy a samotné práce, komunikace s dítětem (klientem), jeho rodiči, spolužáky a učiteli, uvede příklady dobré praxe. Součástí knihy budou odkazy na další informační zdroje, možnosti vzdělávání, na poskytovatele sociálních služeb, poradenská pracoviště, státní instituce atd. Knihu uvítají pracovníci organizací, které se věnují práci s lidmi s postižením, a zaměstnavatelé asistentů pedagoga nebo osobních asistentů. Především však osloví samotné asistenty, kterým pomůže zvládnout jejich náročné a zodpovědné poslání. Iva Uzlová vystudovala PedF UK v Praze, obor učitelství pro školy pro mládež vyžadující zvláštní péči. Pracovala s dětmi a mládeží různých věkových skupin ve škole i při mimoškolní zájmové činnosti, dále jako odborná redaktorka speciálně-pedagogických učebnic a pedagogické a psychologické literatury. Od května 2003 působí vedoucí Střediska podpory integrace (od září 2007 změna názvu na Středisko podpory inkluze) o.s. Rytmus. Kniha by měla sloužit všem, kteří se zabývají začleňováním lidí s nějakým typem znevýhodnění do běžného prostředí. Zaměřuje se na asistenci dětem a mladým lidem se zdravotním postižením v procesu vzdělávání a přípravy na budoucí profesní uplatnění, ale i při volnočasových aktivitách. Text je proložen kazuistikami, které ilustrují situace provázející spolupráci asistenta s klientem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.