MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Ostatní z kategorie knihy

Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788073677640

Asistence lidem s postižením a znevýhodněním - Iva Uzlová Kniha přináší základní informace o současném legislativním zajištění asistence, možnostech financování, organizaci a náplni práce asistenta, zásadách spolupráce s rodiči, učiteli a poradenskými pracovníky, nabídne praktická doporučení týkající se přípravy a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239

Jaké má kniha
Asistence lidem s posti..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Specifikace Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 237 Kč

Praktický průvodce pro osobní a pedagogické asistenty Kniha přináší základní informace o současném legislativním zajištění asistence, možnostech financování, organizaci a náplni práce asistenta, zásadách spolupráce s rodiči, učiteli a poradenskými p .. ... a dál?

Produkt Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním - parametry

Název produktu: Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Asistence lidem s postižením a znevýhodněním - Iva Uzlová Kniha přináší základní informace o současném legislativním zajištění asistence, možnostech financování, organizaci a náplni práce asistenta, zásadách spolupráce s rodiči, učiteli a poradenskými pracovníky, nabídne praktická doporučení týkající se přípravy a samotné práce, komunikace s dítětem (klientem), jeho rodiči, spolužáky a učiteli, uvede příklady dobré praxe. Součástí knihy budou odkazy na další informační zdroje, možnosti vzdělávání, na poskytovatele sociálních služeb, poradenská pracoviště, státní instituce atd. Knihu uvítají pracovníci organizací, které se věnují práci s lidmi s postižením, a zaměstnavatelé asistentů pedagoga nebo osobních asistentů. Především však osloví samotné asistenty, kterým pomůže zvládnout jejich náročné a zodpovědné poslání. Iva Uzlová vystudovala PedF UK v Praze, obor učitelství pro školy pro mládež vyžadující zvláštní péči. Pracovala s dětmi a mládeží různých věkových skupin ve škole i při mimoškolní zájmové činnosti, dále jako odborná redaktorka speciálně-pedagogických učebnic a pedagogické a psychologické literatury. Od května 2003 působí vedoucí Střediska podpory integrace (od září 2007 změna názvu na Středisko podpory inkluze) o.s. Rytmus. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Pedagogika od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha by měla sloužit všem, kteří se zabývají začleňováním lidí s nějakým typem znevýhodnění do běžného prostředí. Zaměřuje se na asistenci dětem a mladým lidem se zdravotním postižením v procesu vzdělávání a přípravy na budoucí profesní uplatnění, ale i při volnočasových aktivitách. Text je proložen kazuistikami, které ilustrují situace provázející spolupráci asistenta s klientem. Praktický průvodce pro osobní a pedagogické asistenty (praktický průvodce pro osobní a pedagogické asistenty)


Přidat recenzi pro Iva Uzlová: Asistence lidem s postižením a znevýhodněním

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.