Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Iva Nováková: Zábavný pravopis

Učebnice/Odborná literatura

Iva Nováková: Zábavný pravopis

Hodnocení: 7x
  • 3.57143

Luštění s procvičováním párových souhlásek a vyjmenovaných slov - pro školáky od 8 let. Luštění s procvičováním párových souhlásek a vyjmenovaných slov Pro školáky od 8 let Knížka vede děti zábavnou formou k procvičování párových souhlásek (b – p, d – t, ď – ť, h – ch, v – f, z – s, ž – š) a vyjmenovaných slov. Děti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Jaké má kniha
Zábavný pravopis
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Iva Nováková: Zábavný pravopis

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 166 Kč

Pro školáky od 8 let. Knížka vede děti zábavnou formou k procvičování párových souhlásek (b – p, d – t, ď – ť, h – ch, v – f, z – s, ž – š) a vyjmenovaných slov. Děti řeší veselé doplňovačky na vylučovacím principu buď, anebo. Když správně dosadí hlásku nebo najdou chybu, získají klíč k vyluštění tajenky, projdou bludištěm, dokončí větu, vtip, verš či přísloví. To je motivuje nalézat správná řešení, uvědomit si omyly a neopakovat je. Publikaci využijí zejména rodiče v domácí přípravě dětí, ale i učitelé žáků 3. a » ... a dál?

Produkt Iva Nováková: Zábavný pravopis

Iva Nováková: Zábavný pravopis - parametry

Název produktu: Iva Nováková: Zábavný pravopis
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 166 Kč
Maximální cena: 185 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.57 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.57143
Podrobný popis:

Luštění s procvičováním párových souhlásek a vyjmenovaných slov - pro školáky od 8 let. Luštění s procvičováním párových souhlásek a vyjmenovaných slov Pro školáky od 8 let Knížka vede děti zábavnou formou k procvičování párových souhlásek (b – p, d – t, ď – ť, h – ch, v – f, z – s, ž – š) a vyjmenovaných slov. Děti řeší veselé doplňovačky na vylučovacím principu buď, anebo. Když správně dosadí hlásku nebo najdou chybu, získají klíč k vyluštění tajenky, projdou bludištěm, dokončí větu, vtip, verš či přísloví. To je motivuje nalézat správná řešení, uvědomit si omyly a neopakovat je. Publikaci využijí zejména rodiče v domácí přípravě dětí, ale i učitelé žáků 3. a 4. tříd ZŠ. I. Nováková je absolventka výtvarné školy. Pro děti tvoří omalovánky a vystřihovánky, píše didaktické publikace s doplňovačkami, hádankami a rébusy. Kniha je určena především třeťákům a čtvrťákům k procvičování pravopisu vyjmenovaných slov a procvičování párových souhlásek (b-p, d-t...). Luštění a opravování legračních chyb je jistě zábavnější, než sešit školních cvičení.    POŠTOVNÉ 43,- KČ       Pro školkáky od 8 let luštění s procvičováním párových souhlásek a vyjm. slov - PORTÁL - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebal


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.