Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Iva Nováková: Víš co čteš?

Knihy

Iva Nováková: Víš co čteš?

Hodnocení: 1x
  • 4

Začínající čtenáři často příliš nevnímají, co čtou. Tento ilustrovaný pracovní sešit s jednoduchými, krátkými cvičnými texty jim pomůže číst s větším soustředěním a pozorností. K pozornému Luštění s nácvikem pozorného čtení naslouchání čtenému textu děti motivuje možnost vyluštit tajenku a správně dokreslit nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Iva Nováková: Víš co čteš?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 126 Kč

Začínající čtenáři často příliš nevnímají, co čtou. Tento ilustrovaný pracovní sešit s jednoduchými, krátkými cvičnými texty jim pomůže číst s větším soustředěním a pozorností. K pozornému Luštění s n ... a dál?

Produkt Iva Nováková: Víš co čteš?

Iva Nováková: Víš co čteš? - parametry

Název produktu: Iva Nováková: Víš co čteš?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Začínající čtenáři často příliš nevnímají, co čtou. Tento ilustrovaný pracovní sešit s jednoduchými, krátkými cvičnými texty jim pomůže číst s větším soustředěním a pozorností. K pozornému Luštění s nácvikem pozorného čtení naslouchání čtenému textu děti motivuje možnost vyluštit tajenku a správně dokreslit nebo vybarvit obrázky. Pracovní sešit je rozdělen do dvou částí. První obsahuje čtrnáct krátkých příběhů a na ně navazující luštěnky a dokreslovačky. Druhá část se skládá z různých na sobě nezávislých úkolů. Děti čtou jednotlivé věty a podle nich luští tajenky nebo dokreslují obrázky. Návod k řešení je vysvětlen u každého úkolu zvlášť.Iva Nováková je absolventka střední odborné školy výtvarné, zaměřuje se na tvorbu pro děti. Je autorkou zábavných a didaktických doplňovaček, hádanek, omalovánek a vystřihovánek, které publikovala například v nakladatelstvích Mladá fronta, Pierot, Trinitas, Tip a Litera. V Portálu jí v roce 2009 vyšla kniha Zábavný pravopis (2009).Vazba: brožovanáFormát: 205 x 294 mmPočet stran: 64Vydáno: 2010Věková kategorie: pro děti od 6 let Luštění s nácvikem pozorného čtení, určeno pro začínající čtenáře. Právě začínající čtenáři se často soustředí na zvládnutí slabik a slov a smysl textu jim uniká. K pozornému naslouchání a čtení děti motivuje možnost vyluštit tajenku a správně dokreslit nebo vybarvit obrázky.  Kniha je vhodná i pro nácvik pozornosti a lepšího soustředění. Lze ji využít i jako pomůcku pro dyslektiky, kdy dítě může prostřednictvím slyšeného textu a s dopomocí zvládnout luštění tajenky a mít dobrý pocit z úspěchu. POŠTOVNÉ 45,- KČ          


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.