Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Iva Nováková: Prvouka

Učebnice/Odborná literatura

Iva Nováková: Prvouka

Hodnocení: 1x
  • 4

Procvičování pro prvňáky - Prvouka - nová (kroužková vazba). Pracovní sešity vydávané v edici Procvičování pro prvňáky vám pomohou procvičit hravou a poutavou formou veškerou látku, kterou musí žák 1.třídy zvládnout. Úkoly nejsou řazeny podle obtížnosti, proto se doporučuje pracovat s nimi zejména v druhém pololetí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Iva Nováková: Prvouka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 69 Kč

Tento pracovní sešit je určený k procvičení učiva 1. třídy ZŠ - hravou fomou. Úkoly nejsou řazeny podle obtížnosti. Doporučujeme proto pracovat s nimi zejména v druhém pololetí nebo o prázdninách. Autor: Nováková Iva Ilustrátor: Nováková Iva Knížka je vhodná pro děti od 6 let. Knížka obsahuje desítky logických her, křížovek i cvičení. Jejich cílem je nejenom trénovat schopnost soustředit se, ale i prohlubuje hravou formou znalosti probírané v » ... a dál?

Produkt Iva Nováková: Prvouka

Iva Nováková: Prvouka - parametry

Název produktu: Iva Nováková: Prvouka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Procvičování pro prvňáky - Prvouka - nová (kroužková vazba). Pracovní sešity vydávané v edici Procvičování pro prvňáky vám pomohou procvičit hravou a poutavou formou veškerou látku, kterou musí žák 1.třídy zvládnout. Úkoly nejsou řazeny podle obtížnosti, proto se doporučuje pracovat s nimi zejména v druhém pololetí nebo o prázdninách. Jejich cílem není ani tak nějaké školometské mentorování, ale hlavně trénovat u dětí jejich schopnost sesoustředit a porozumět zadání. I když některé úlohy nejsou jednoduché, věříme, že si s nimi malí školáci poradí a pomůže jim to v přípravě do školy. Domácí procvičování je v souladu se školními osnovami. Upevňuje znalosti nabyté ve škole. Zohledňuje věk vašeho dítěte. Rozvíjí jeho tvůrčí schopnosti. Procvičování pro prvňáky - Prvouka - nová (kroužková vazba) od nakladatelství Pierot s. r. o. v kategorii Prvouka za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Tento pracovní sešit je určený k procvičení učiva 1. třídy ZŠ - hravou fomou. Úkoly nejsou řazeny podle obtížnosti. Doporučujeme proto pracovat s nimi zejména v druhém pololetí nebo o prázdninách. Autor: Nováková Iva

Ilustrátor: Nováková Iva

Knížka je vhodná pro děti od 6 let. Knížka obsahuje desítky logických her, křížovek i cvičení. Jejich cílem je nejenom trénovat schopnost soustředit se, ale i prohlubuje hravou formou znalosti probírané v 1. třídě v rámci tohoto předmětu. Prvouka sice patří k jednodušším předmětům v první třídě, přesto v jeho rámci žáci získávají první znalosti o prostředí a společnosti, ve které žijí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.